Anna Dereszowska i Piotr Grabowski przyszli na premierę z córką. To dopiero rzadki widok!

Anna Dereszowska nie pokazywała do tej pory swojego dziecka.
Dereszowska z Grabowskim na premierze Aktorska para pokazała się publicznie z córką. To dopiero rzadki widok! W miniony weekend odbyła się premiera spektaklu "Siostrunie", w którym występuje Anna Dereszowska. Aktorkę oklaskiwał Piotr Grabowski oraz ich córka Lena W miniony weekend w Teatrze Adama Mickiewicza w Częstochowie odbyła się premiera spektaklu warszawskiego Teatru Komedia pt. "Siostrunie". U boku Jolanty Fraszyńskiej, Katarzyny Żak i Aleksandry Szwed w sztuce występuje Anna Dereszowska. Piękną aktorkę z widowni oklaskiwał nie tylko jej ukochany Piotr Grabowski, lecz także ich wspólna córeczka, 5-letnia Lena. Aktorską parę łączy burzliwy związek. Trudne uczucie, które rodziło się na oczach mediów, ostatnio zostało wystawione na próbę. Plotkowano o kryzysie, pakowaniu walizek, odrzuconych zaręczynach i rozstaniu. Pogłoskom zaprzeczyli sami zainteresowani, gdy dwa miesiące temu przyszli razem na premierę teatralną, było to jednak ich pierwsze wspólne wyjście od niespełna roku. Teraz pokazali się nie tylko jako para, ale jako rodzina. Zdjęcia z imprezy w częstochowskim teatrze sugerują, że ich związek się ustabilizował. Po premierze cała trójka udała się na afterparty. Rezolutna Lena w otoczeniu aktorskiej rodziny bawiła się świetnie, skupiając na sobie zainteresowanie przybyłych gości. Aktorka - jak na troskliwą mamę przystało - czujnym okiem obserwowała, jak dziewczynka lawiruje pomiędzy reporterami i artystami.

W niedzielę w Teatrze Adama Mickiewicza w Częstochowie odbyła się premiera spektaklu warszawskiego Teatru Komedia pt. "Siostrunie", u boku Jolanty Fraszyńskiej, Katarzyny Żak i Aleksandry Szwed gra w nim Anna Dereszowska. Piękną aktorkę z widowni oklaskiwał nie tylko jej ukochany Piotr Grabowski, lecz także córeczka pary, 5-letnia Lena.

Anna Dereszowska z córką Lenką Kapif

Annę Dereszowską i Piotra Grabowskiego łączy burzliwy związek. Trudne uczucie, które rodziło się na oczach mediów, ostatnio zostało wystawione na próbę. Plotkowano o kryzysie, pakowaniu walizek, odrzuconych zaręczynach i rozstaniu. Pogłoskom zaprzeczyli sami zainteresowani, gdy 2 miesiące temu przyszli razem na premierę teatralną (Zobacz: Dereszowska i Grabowski znowu razem na salonach. Po kryzysie nie ma już śladu!), było to jednak ich pierwsze wspólne wyjście od niespełna roku. Teraz pokazali się nie tylko razem jako para, ale jako rodzina. Zdjęcia z niedzielnej imprezy sugerują, że ich uczucie się ustabilizowało.

Anna Dereszowska, Lena Kapif

Po premierze wszyscy poszli na afterparty. Rezolutna Lena w otoczeniu aktorskiej rodziny świetnie się bawiła. Ukradła swojej mamie całe zainteresowanie. Aktorka czujnym okiem obserwowała, jak mała lawiruje pomiędzy reporterami i artystami.

Anna Dereszowska Kapif

Anna Dereszowska Kapif

aga