Żona Adama Konkola ostro o Ani Wyszkoni: Nie ma godności i honoru, okrada zespół Łzy!

Wokół 50. KFPP w Opolu jest coraz więcej kontrowersji.
Żona Konkola ostro o Wyszkoni Wokół 50. KFPP w Opolu narasta coraz więcej kontrowersji. Ania Wyszkoni na KFPP w Opolu zaśpiewała kilka utworów zespołu Łzy. "Nie ma godności i honoru, okrada ŁZY!" - napisała na FB żona lidera grupy Adama Konkola Ania Wyszkoni była jednym z gości specjalnych zaproszonych na 50. KFPP w Opolu. Piosenkarka oprócz swoich piosenek, zaprezentowała także kawałki z repertuaru zespołu Łzy, którego była wokalistką. Nie spodobało się to żonie Adama Konkola - lidera grupy. Partnerka artysty dała temu wyraz na Facebooku: "Ukraść zespołowi ŁZY dwie SuperJedynki, które zdobyli jako Zespół Roku i za Przebój Roku podczas KFPP w Opolu i przypisać je Wyszkoni... Złodziejstwo i oszustwo w biały dzień! Ania mogła mieć na tyle godności, żeby wystąpić ze swoimi piosenkami i na tyle honoru, żeby w dalszym ciągu nie okradać zespołu ŁZY. Jak widać dla kasy idzie po trupach do celu! Żenada!" - napisała Angelina Konkol. Póki co Ania Wyszkoni nie zabrała głosu w sprawie. Jednak już w środę artystka ma wystosować oficjalne oświadczenie dla mediów.

Ania Wyszkoni była jednym z gości specjalnych zaproszonych na Festiwal w Opolu. Piosenkarka oprócz swoich piosenek, zaprezentowała na scenie także te, z repertuaru zespołu Łzy, którego była wokalistką. Nie spodobało się to żonie Adama Konkola - lidera grupy. Ta, dała temu wyraz na Facebooku.

Angelina Konkol, Ania WyszkoniScreen Facebook.com

Fot. Michal Grocholski / Agencja Gazeta  Fot. Michał Grocholski / Agencja Gazeta

Wielu fanów zarówno zespołu, jak i samej Wyszkoni, stanęło w obronie piosenkarki. Angelina Konkol szybko sprowadzała ich jednak na ziemię.

Angelina Konkol, Ania WyszkoniScreen Facebook.com

Żona Adama Konkola wdała się w ostrą dyskusję z internautami, którą szybko sprowadziła do poziomu podwórkowej przepychanki.

Angelina Konkol, Ania WyszkoniScreen Facebook.com

Ania Wyszkoni jak na razie nie zabrała głosu w sprawie. Jutro jednak ma się pojawić jej oficjalne oświadczenie.

Ania WyszkoniKapif

 

ga