Pikej grozi internetowym prześmiewcom: Macie 48 godzin na usunięcie profilu na Facebooku

Nie ma poczucia humoru?
Pikej grozi internetowym prześmiewcom Nie ma poczucia humoru? "Management" Piotr Kukulskiego zagroził autorom strony "Ruch poparcia Pikeja" na Facebooku, że jeżeli nie usuną jej w ciągu 48 godzin, zgłosi sprawę policji Żarty się skończyły i to dosłownie. Teraz za nabijanie się w internecie z Pikeja można mieć do czynienia z policją. "Management" muzyka skontaktował się z twórcami prześmiewczej strony "Ruch poparcia Pikeja" na Facebooku i zagroził, że jeżeli strona nie zniknie w ciągu 48 godzin, sprawa zostanie zgłoszona na policję. Paragrafy brzmią poważnie, ale twórcy stronki "Ruch poparcia Pikeja" chyba nie dali się nastraszyć. Groźbę opublikowali w internecie i opatrzyli komentarzem: - Nie wiem, dlaczego menadżer Krula nas straszy, czy my obrażamy naszego złotego Piotra? Skąd, my jesteśmy ruchem jego poparcia!

Żarty się skończyły i to dosłownie. Teraz za nabijanie się w internecie z Pikeja można mieć do czynienia z policją. "Management" muzyka skontaktował się z twórcami prześmiewczej strony "Ruch poparcia Pikeja" na Facebooku i zagroził, że jeżeli strona nie zniknie w ciągu 48 godzin, sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Pikej Facebook.com

Paragrafy brzmią poważnie, ale twórcy stronki "Ruch poparcia Pikeja" chyba nie dali się nastraszyć. Groźbę opublikowali w internecie i opatrzyli komentarzem:

Nie wiem, dlaczego menadżer Krula nas straszy, czy my obrażamy naszego złotego Piotra? Skąd, my jesteśmy ruchem jego poparcia!

Wy również popieracie Pikeja?

Pikej Kapif

alex