Mąż Nigelli Lawson dusił ją w restauracji? Szokujące doniesienia brytyjskiego tabloidu

Magazyn "Sunday People" ujawnił szokujące zdjęcia pary.
Mąż Nigelli dusił ją w restauracji? Magazyn "Sunday People" ujawnił szokujące zdjęcia pary "Sunday People" opublikował szokujące zdjęcia Nigelli Lawson. Fotografie pokazują, jak mąż celebrytki, Charles Saatchi, próbował udusić żonę. Magazyn "Sunday People" opublikował szokujące zdjęcia Nigelli Lawson. Gwiazda programów kulinarnych została przyłapana na kolacji z mężem. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że milioner Charles Saatchi, według tabloidu, próbował udusić żonę. Zdjęcia zrobione przez paparazzo pokazują, jak Saatchi trzyma przestraszoną Lawson za szyję. W jej oczach można było podobno zobaczyć przerażenie i bezsilność. - To był przerażający widok - wyznał świadek wydarzenia. - Nie mam wątpliwości co do tego, że była przestraszona. Ciągle płakała i przecierała oczy. Na początku złapał ją tylko lewą ręką, następnie obiema. Przykładał także ręce do jej twarzy, a Nigella odchylała gwałtownie głowę do tyłu, jakby chciała uniknąć jego dotyku. Kilka razy skinęła posłusznie głową. Sytuacja przy stole stawała się napięta. Do oczu Nigelli napłynęły łzy - opisuje sytuację "Sunday People". Nikt nie interweniował, choć incydent wyglądał brutalnie. Wydawało się, że Nigella próbuje uspokoić męża. Położyła dłoń na jego nadgarstku i pocałowała w policzek. - Nigella była bardzo, bardzo zdenerwowana. Jej spojrzenie przepełnione było strachem - relacjonował świadek wydarzenia. - Żaden mężczyzna nie powinien robić kobiecie takich rzeczy. Była zła i miała podniesiony głos, ale jednocześnie starała się go uspokoić. - Pocałunek był bardzo dziwny. On ją przy tam zastraszał, groził jej - powiedział inny świadek wydarzenia. Saatchi miał podobno zostawić szlochającą żonę przy stoliku. Sam udał się do samochodu. Nigella po chwili dołączyła do niego, płakała i ukrywała twarz w dłoniach. Tabloid zgłosił sprawę policji, jednak sama Lawson nie chciała skomentować tego wydarzenia. Nie wniosła też pozwu. Wyjechała do Włoch, by uniknąć niewygodnych pytań.

Magazyn "Sunday People" opublikował szokujące zdjęcia Nigelli Lawson. Gwiazda programów kulinarnych została przyłapana na kolacji z mężem. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że milioner Charles Saatchi, według tabloidu, próbował udusić żonę.

Nigella LawsonSunday People

Zdjęcia zrobione przez paparazzo pokazują, jak Saatchi trzyma przestraszoną Lawson za szyję. W jej oczach można było podobno zobaczyć przerażenie i bezsilność.

To był przerażający widok - wyznał świadek wydarzenia. - Nie mam wątpliwości co do tego, że była przestraszona. Ciągle płakała i przecierała oczy.

Na początku złapał ją tylko lewą ręką, następnie obiema. Przykładał także ręce do jej twarzy, a Nigella odchylała gwałtownie głowę do tyłu, jakby chciała uniknąć jego dotyku. Kilka razy skinęła posłusznie głową. Sytuacja przy stole stawała się napięta. Do oczu Nigelli napłynęły łzy - opisuje sytuację "Sunday People".

Nigella LawsonSunday People

Nikt nie interweniował, choć incydent wyglądał brutalnie. Wydawało się, że Nigella próbuje uspokoić męża. Położyła dłoń na jego nadgarstku i pocałowała w policzek.

Nigella był bardzo, bardzo zdenerwowana. Jej spojrzenie przepełnione było strachem - relacjonował świadek wydarzenia. - Żaden mężczyzna nie powinien robić kobiecie takich rzeczy. Była zła i miała podniesiony głos, ale jednocześnie starała się go uspokoić.
Pocałunek był bardzo dziwny. On ją przy tam zastraszał, groził jej - powiedział inny świadek wydarzenia.

Saatchi miał podobno zostawić szlochającą żonę przy stoliku. Sam udał się do samochodu. Nigella po chwili dołączyła do niego, płakała i ukrywała twarz w dłoniach.

Tabloid zgłosił sprawę policji, jednak sama Lawson nie chciała skomentować tego wydarzenia. Nie wniosła też pozwu. Wyjechała do Włoch, by uniknąć niewygodnych pytań.

Nigella LawsonForum

? BAUER-GRIFFIN.COM Actress Amanda Peet and British cooking star Nigella Lawson arrive at the Late Show with David Letterman in NYC. NON-EXCLUSIVE September 27, 2006 Job: 60928Y1 New York, New York www.bauergriffin.comFPIX/BAUER-GRIFFIN.COM/FPIX

aga