Robert Lewandowski wszystkich nabrał? Jego ślub jest podobno za tydzień

Wczorajszy ślub to tylko żart piłkarza!
Robert Lewandowski wszystkich nabrał? Jego ślub jest podobno za tydzień Robert Lewandowski wszystkich nabrał. Podał fałszywą informację o dacie swojego ślubu. Piłkarz poślubi Annę Stachurską dopiero za tydzień w sobotę... Robert Lewandowski wszystkich nabrał. Podał fałszywą informację o dacie swojego ślubu. Piłkarz poślubi Annę Stachurską dopiero za tydzień w sobotę - mówi nasze źródło. Przypomnijmy, że serwis Gwizdek24.pl podał nawet informację o miejscu, w którym goście państwa Lewandowskich mieliby bawić się na imprezie weselnej. Dlaczego "Lewy" podał taką wiadomość mediom nie wiadomo. Być może chciał zmylić wszystkich, by w dzień, w którym faktycznie odbędzie się ceremonia, nie naprzykrzali mu się żadni dziennikarze. A może jednak piłkarz po prostu chciał zobaczyć jakim echem odbije się ta informacja?

Zaledwie wczoraj, pisaliśmy, że Robert Lewandowski i Anna Stachurska stanęli na ślubnym kobiercu. Dziś dowiedzieliśmy się, że był to żart zaplanowany przez... samego Lewandowskiego!

Robert wszystkich nabrał. Podał fałszywą informację, a ślub jego i Anny Stachurskiej naprawdę odbędzie się za tydzień w sobotę - mówi nasze źródło.

Anna Stachurska i Robert Lewandowski KAPIF

Przypomnijmy, że serwis Gwizdek24.pl podał nawet informację o miejscu, w którym goście państwa Lewandowskich mieliby bawić się na imprezie weselnej.

Dlaczego "Lewy" podał taką wiadomość mediom nie wiadomo. Być może chciał zmylić wszystkich, by w dzień, w którym faktycznie odbędzie się ceremonia, nie naprzykrzali mu się żadni dziennikarze. A może jednak piłkarz po prostu chciał zobaczyć jakim echem odbije się ta informacja?

Robert Lewandowski, Anna Stachurska Kapif

aga