Agnieszka Radwańska wybrała się do kina z tajemniczym kolegą. Wiemy, kim jest!

Agnieszka Radwańska nie ma ostatnio zbyt wiele czasu na przyjemności. Znalazła jednak czas na wypad do kina ze znajomym.
Agnieszka Radwańska w kinie z facetem Wiemy kim jest Agnieszka Radwańska wybrała się do jednego z warszawskich kin z Dawidem Celtem, swoim sparingpartnerem. Obejrzeli "Kac Vegas III" - donosi "Fakt" Agnieszka Radwańska została przyłapana w jednym z warszawskim kin. Tenisistka nie wybrała się jednak na seans sama. Towarzyszył jej pewien przystojniak, donosi Fakt.pl. Radwańska i jej przyjaciel zdecydowali się na komedię "Kac Vegas III". Byli w znakomitych humorach - śmiali się i wygłupiali. Przy okazji mogliśmy się przekonać, że mają podobny gust, oboje mieli na sobie koszule w kratę. Kim jest ten chłopak i co łączy go z Isią? To Dawid Celt, jest sparingpartnerem Radwańskiej. Towarzyszył jej już w kilku turniejach. Dawid również jest tenisistą - jego karierę przerwała niespodziewanie kontuzja. Kiedy wrócił do zdrowia, został springpartnerem sióstr Radwańskich. Ćwiczy z nimi już od 2010 roku. Na Facebooku Radwańskiej znaleźliśmy ich wspólne zdjęcie. Tenisistka obwieściła kilka dni temu na swoim Facebooku, że chce pójść do kina. Swoich fanów poprosiła o radę. Przy okazji pożaliła się, że dawno nie miała okazji wybrać się na żaden film. Jak wiemy, jej przyjaciel temu zaradził. Zastanawiamy się, czy to tylko przyjacielski wypad czy może jednak randka? Jeśli to drugie, to kto zapłacił za popcorn? Jak donosi Fakt.pl, Radwańska zarobiła z zeszłym roku 12 milionów dolarów, a jej pomocnik 11 tysięcy dolarów.

Agnieszka Radwańska została przyłapana w jednym z warszawskim kin. Tenisistka nie wybrała się jednak na seans sama. Towarzyszył jej pewien przystojniak, donosi Fakt.pl. Radwańska i jej przyjaciel zdecydowali się na komedię "Kac Vegas III". Byli w znakomitych humorach - śmiali się i wygłupiali. Przy okazji mogliśmy się przekonać, że mają podobny gust, oboje mieli na sobie koszule w kratę. Kim jest ten chłopak i co łączy go z Isią? To Dawid Celt, jest sparingpartnerem Radwańskiej.

Dawid Celt Screen Facebook.com

Towarzyszył jej już w kilku turniejach. Dawid również jest tenisistą - jego karierę przerwała niespodziewanie kontuzja. Kiedy wrócił do zdrowia, został springpartnerem sióstr Radwańskich. Ćwiczy z nimi już od 2010 roku. Na Facebooku Radwańskiej znaleźliśmy ich wspólne zdjęcie.

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt Screen Facebook.com

Tenisistka obwieściła kilka dni temu na swoim Facebooku, że chce pójść do kina. Swoich fanów poprosiła o radę. Przy okazji pożaliła się, że dawno nie miała okazji wybrać się na żaden film. Jak wiemy, jej przyjaciel temu zaradził.

Agnieszka Radwańska Screen Facebook.com

Zastanawiamy się, czy to tylko przyjacielski wypad czy może jednak randka? Jeśli to drugie, to kto zapłacił za popcorn? Jak donosi Fakt.pl, Radwańska zarobiła z zeszłym roku 12 milionów dolarów, a jej pomocnik 11 tysięcy dolarów.

aga