Tak wyglądała suknia ślubna Joanny Krupy. Kosztowała prawie 100 tysięcy złotych!

W czwartek Joanna Krupa stanęła na ślubnym kobiercu.

Joanna Krupa uwielbia seksowne kreacje odsłaniające ciało. Jej suknia ślubna również nie należała do skromnych. Modelka zdecydowała się na kreację z atelier Chagoury Couture za niebagatelną sumę 30 tysięcy dolarów, dowiadujemy się z Dailymai.co.uk. Suknia z gorsetową górą w kształcie serca wysadzana była kryształkami Swarovskiego oraz cyrkoniami różnej wielkości. Inkrustowany gorset doszyty był do spódnicy złożonej z kilkudziesięciu warstw falban. Suknia miała prawie dwumetrowy tren. Jej przód był jednak wycięty i odsłaniał zgrabne nogi Krupy. Srebrne buty na platformie z odkrytymi palcami i pietą również wysadzane były cyrkoniami.

Joanna Krupa Forum

Biżuterię ograniczyła do bogato zdobionego kryształami jedwabnego welonu, diamentowej bransoletki oraz pierścionka. Krupa postawiła na delikatny makijaż makijaż - smokey eye i różowe usta. Włosy kaskadami delikatnych fal opadały jej na ramiona.

Joanna Krupa Forum

Suknia sprawiała Krupie kłopoty. Podobno musiała prosić jednego z fotografów, żeby przytrzymywał jej tren, gdy będzie szła, ponieważ bała się, że się o nią potknie i wywróci. Gorset także nie był najwygodniejszy. Być może nie był zbyt dopasowany i stabilny - Joanna nieustannie musiała go poprawiać i podciągać do góry.

Joanna Krupa Forum

Joanna wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Romain Zago został przyłapany na przedślubnym pocałunku z Krupą, dowiadujemy się z Dailymail.cu.uk. Nie zważając na złe przesądy o ujrzeniu panny młodej w sukni przed ceremonią ślubną, zakradł się do niej i pocałował. Nic dziwnego - takiej piękności ciężko się oprzeć!

aga