Znamy szczegóły ślubu Joanny Krupy! "Wesele księżniczki" sporo kosztowało

Joanna Krupa i Romain Zago nareszcie się pobrali. Po kilku latach narzeczeństwa stanęli na ślubnym kobiercu.

Joanna Krupa 13 czerwca stanęła na ślubnym kobiercu. Małżeństwo z Romainem Zago przekładane było kilkakrotnie. Us Weekly dowiedział się, że na ślub i przyjęcie weselne para wydała... milion dolarów! Pismo nazwało imprezę "ślubem księżniczki".

Joanna Krupa Screen Twitter

Krupa zadbała o to, by ten dzień był dokładnym odwzorowaniem jej marzeń. Każdego szczegółu wystawnej imprezy postanowiła dopilnować osobiście.

Wszystko, łącznie z serwetkami, było wykonane na zamówienie, specjalnie dla niej - mówi źródło Us Weekly.

Joanna poszła do ślubu w sukni Chagoury Couture za 30 tysięcy dolarów. Kreacja z gorsetową górą i prawie dwumetrowym trenem wysadzana była kryształkami Swarovskiego i cyrkoniami w różnych rozmiarach. Bukiet zrobiony był z białych hortensji i białych róż. Do ołtarza, po specjalnie wybudownej na basenie alejce, poprowadził Krupę jej ojciec. Wszystko było pięknie przyozdobione kwiatami i świecami. Siostra Joanny, Marta, była jej druhną.

Na uroczystości pojawiło się 120 osób, w tym koleżanki Krupy z planu "The Real Housewives of Miami"- Lisa Hochstein, Adriana de Moura oraz Alexia Echevarria. Fragmenty ceremonii ślubnej Joanny można będzie zobaczyć w 3. sezonie reality show.

Joanna Krupa Screen Twitter

Najbardziej niesamowite wesele w historii! - piszą przyjaciele Krupy na jej Twitterze.

aga