Znamy płeć drugiego dziecka Halle Berry!

Córeczka czy synek?
Berry będzie miała syna Znamy płeć drugiego dziecka Halle Berry! Halle Berry i Olivier Martinez będą mieli syna. Tę informację zdradził szczęśliwy tata - czytamy na People.com. To będzie drugie dziecko aktorki. Halle Berry i Olivier Martinez będą mieli syna. Tę informację zdradził szczęśliwy tata - czytamy na People.com. Mój syn będzie Amerykaninem, a ja zawsze będę Francuzem - powiedział. 46-letnia aktorka ma pięcioletnią córkę Nahlę ze związku z modelem Gabrielem Aubry. Dla Martineza będzie to pierwsze dziecko. Halle Berry i Olivier Martinez poznali się na planie filmu "Śmiertelna głębia". Zaręczyli się w styczniu 2012 roku. W wielkanocny weekend para wybrała się na krótkie wakacje na Hawaje. Aktorka ukrywała wtedy brzuszek pod luźnymi tunikami. Portal TMZ.com twierdzi, że Berry czuła się już nie najlepiej pod koniec lutego. Na gali Oscarów narzekała na złe samopoczucie i mówiła, że trochę przytyła. Kilka dni później dowiedziała się, że jest w ciąży.

Halle Berry i Olivier Martinez będą mieli syna. Tę informację zdradził szczęśliwy tata - czytamy na People.com.

Mój syn będzie Amerykaninem, a ja zawsze będę Francuzem - powiedział.

Halle Berry, Olivier MartinezREUTERS

46-letnia aktorka ma 5-letnią córkę Nahlę ze związku z modelem Gabrielem Aubry. Dla Martineza będzie to pierwsze dziecko.

Halle BerryForum

Halle Berry i Olivier Martinez poznali się na planie filmu "Śmiertelna głębia". Zaręczyli się w styczniu 2012 roku. W wielkanocny weekend para wybrała się na krótkie wakacje na Hawaje. Aktorka ukrywała wtedy brzuszek pod luźnymi tunikami. Portal TMZ.com twierdzi, że Berry czuła się już nie najlepiej pod koniec lutego. Na gali Oscarów narzekała na złe samopoczucie i mówiła, że trochę przytyła. Kilka dni później dowiedziała się, że jest w ciąży.

Halle Berry at the 'Emergency Call' premiere in Cine Leblon, Rio de Janeiro.  Pictured: Halle BerrySPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Halle Berry hit the beach in Hawaii for spring break with the family.  Pictured: Halle BerrySPLASH NEWS/EAST NEWS

Alfa