Gessler trafiła na dywanik? Afera z hotelem w Słupsku przeważyła szalę

Edward Miszczak polecił Magdzie Gessler nieco złagodnieć?
Gessler trafiła na dywanik? Edward Miszczak polecił Magdzie Gessler nieco złagodnieć? Informator "Rewii" donosi, że Magda Gessler trafiła na dywanik do dyrekcji TVN. To efekt afery w Słupsku - restauratorka nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu. Magda Gessler zawsze była dość bezkompromisową osobą, która swoje sądy obwieszczała dosadnie i bez ogródek. Nie zawsze zyskiwała sobie więc sympatie, ale szefostwo TVN przymykało na to oko. Jednak konflikt restauratorki z "Doliną Charlotty" przepełnił czarę. Jak donosi informator "Rewii", gwiazda "Kuchennych rewolucji" trafiła na dywanik! "Po aferze w Słupsku, kiedy to restauratorka nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu, Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zadzwonił do niej i zażądał, by coś zrobiła z negatywną opinią na swój temat. Mówił, że ludzie jej nienawidzą, przez co program może zniknąć z anteny!" - zdradza "Rewii" jeden z pracowników stacji. Magda Gessler nie chce komentować afery z hotelem: Dla mnie nie ma tematu. Jestem wrażliwa, ale... Podobno Gessler przejęła się słowami Edwarda Miszczaka i zaczęła nieco bardziej się kontrolować. Według informatorów "Rewii" gwiazda stała się nie tylko bardziej łagodna wobec uczestników "Kuchennych rewolucji", ale też zatrudniła nawet specjalistę od kontaktów z dziennikarzami. Czy jednak Magdzie Gessler uda się zapanować nad swoją naturą? Wątpi w to cytowane przez kolorowy magazyn źródło. "Ona ma ogromny temperament i niewyparzony język. Może nie wytrzymać bez swoich soczystych słów. Ale to osoba o gołębim sercu" - dodaje informator.

Magda Gessler zawsze była dość bezkompromisową osobą, która swoje sądy obwieszczała dosadnie i bez ogródek. Nie zawsze zyskiwała sobie więc sympatie, ale szefostwo TVN przymykało na to oko. Jednak konflikt restauratorki z "Doliną Charlotty (Zobacz: Magda Gessler chciała wyjechać bez płacenia za nocleg?) przepełnił czarę. Jak donosi informator "Rewii", gwiazda "Kuchennych rewolucji" trafiła na dywanik!

Po aferze w Słupsku, kiedy to restauratorka nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu, Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zadzwonił do niej i zażądał, by coś zrobiła z negatywną opinią na swój temat. Mówił, że ludzie jej nienawidzą, przez co program może zniknąć z anteny! - zdradza "Rewii" jeden z pracowników stacji.

magda Gessler, Edward Miszczak KAPIF

Podobno Gessler przejęła się słowami Edwarda Miszczaka i zaczęła nieco bardziej się kontrolować. Według informatorów "Rewii" gwiazda stała się nie tylko bardziej łagodna wobec uczestników "Kuchennych rewolucji", ale też zatrudniła nawet specjalistę od kontaktów z dziennikarzami.

Magda Gessler Kapif

Czy jednak Magdzie Gessler uda się zapanować nad swoją naturą? Wątpi w to cytowane przez kolorowy magazyn źródło.

Ona ma ogromny temperament i niewyparzony język. Może nie wytrzymać bez swoich soczystych słów. Ale to osoba o gołębim sercu - dodaje informator.

Magda Gessler, Edward Miszczak WBF

 

Czy charakter Magdy Gessler faktycznie należy nieco utemperować?

karo

Więcej o:
Komentarze (23)
Gessler trafiła na dywanik? Afera z hotelem w Słupsku przeważyła szalę
Zaloguj się
 • grzesio123

  Oceniono 256 razy 238

  Nie musi się kontrolować wystarczy że będzie płacić za towary i usługi, które kupuje.

 • monika

  Oceniono 204 razy 178

  Tej kobiecie nic już chyba nie pomoże. Nie wiem skąd opinia o "gołębim sercu" , bo babsko jest wstretne dla innych ludzi ,od których nie zależy finansowo. Niestety chamstwa i złego wychowania z domieszką pogardy dla innych i nadmiernego samozadowolenia wynikającego z głębokich kompleksów tak łatwo nie da się zmienić.

 • cosma

  Oceniono 156 razy 92

  Dać jej ścierę i niech sprząta .../ a i kudły jej obciąć ...obowiązkowo..!!!!

 • witek7205

  Oceniono 127 razy 77

  nareszcie ktos sie za nia zabral.
  wypieprzyc na zbity pysk i to dzisiaj

 • puzonik48

  Oceniono 77 razy 69

  To nie temperament a zwykła chamska arogancja .Ona nie chciała płacić ,tylko zaproponowała za darmowy pobyt ,reklamę w jakimś jej przewodniku i rozwścieczył ją fakt ,że właściciel nie chciał skorzystać z jej oferty :(:( No ale TVN spada na dno ,lansując takie "wzorce"!

 • forfiter_jr

  Oceniono 87 razy 57

  Miss Piggy.

 • browaryr

  Oceniono 45 razy 31

  kudłata jeszcze spuści wpier...l Miszczakowi na wizji....

 • do_podziwu

  Oceniono 47 razy 31

  "Mówił, że ludzie jej nienawidzą, przez co program może zniknąć z anteny!" - no, no panie Miszczak , sa ludzie na scenie "politycznej", im bardziej ich nienawidza to - nie znikaja , nawet im slupki populanosci rosna. Gessler "polityke"kuchenna robi - z nienawisci ja ogladaja.

 • kudlaty

  Oceniono 30 razy 12

  Ojacie, jaka ona niska jest! Parę centymetrów wyższa od Miszczaka, który normalnemu człowiekowi sięga do pępka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX