Gessler trafiła na dywanik? Afera z hotelem w Słupsku przeważyła szalę

Edward Miszczak polecił Magdzie Gessler nieco złagodnieć?
Gessler trafiła na dywanik? Edward Miszczak polecił Magdzie Gessler nieco złagodnieć? Informator "Rewii" donosi, że Magda Gessler trafiła na dywanik do dyrekcji TVN. To efekt afery w Słupsku - restauratorka nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu. Magda Gessler zawsze była dość bezkompromisową osobą, która swoje sądy obwieszczała dosadnie i bez ogródek. Nie zawsze zyskiwała sobie więc sympatie, ale szefostwo TVN przymykało na to oko. Jednak konflikt restauratorki z "Doliną Charlotty" przepełnił czarę. Jak donosi informator "Rewii", gwiazda "Kuchennych rewolucji" trafiła na dywanik! "Po aferze w Słupsku, kiedy to restauratorka nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu, Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zadzwonił do niej i zażądał, by coś zrobiła z negatywną opinią na swój temat. Mówił, że ludzie jej nienawidzą, przez co program może zniknąć z anteny!" - zdradza "Rewii" jeden z pracowników stacji. Magda Gessler nie chce komentować afery z hotelem: Dla mnie nie ma tematu. Jestem wrażliwa, ale... Podobno Gessler przejęła się słowami Edwarda Miszczaka i zaczęła nieco bardziej się kontrolować. Według informatorów "Rewii" gwiazda stała się nie tylko bardziej łagodna wobec uczestników "Kuchennych rewolucji", ale też zatrudniła nawet specjalistę od kontaktów z dziennikarzami. Czy jednak Magdzie Gessler uda się zapanować nad swoją naturą? Wątpi w to cytowane przez kolorowy magazyn źródło. "Ona ma ogromny temperament i niewyparzony język. Może nie wytrzymać bez swoich soczystych słów. Ale to osoba o gołębim sercu" - dodaje informator.

Magda Gessler zawsze była dość bezkompromisową osobą, która swoje sądy obwieszczała dosadnie i bez ogródek. Nie zawsze zyskiwała sobie więc sympatie, ale szefostwo TVN przymykało na to oko. Jednak konflikt restauratorki z "Doliną Charlotty (Zobacz: Magda Gessler chciała wyjechać bez płacenia za nocleg?) przepełnił czarę. Jak donosi informator "Rewii", gwiazda "Kuchennych rewolucji" trafiła na dywanik!

Po aferze w Słupsku, kiedy to restauratorka nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu, Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zadzwonił do niej i zażądał, by coś zrobiła z negatywną opinią na swój temat. Mówił, że ludzie jej nienawidzą, przez co program może zniknąć z anteny! - zdradza "Rewii" jeden z pracowników stacji.

magda Gessler, Edward Miszczak KAPIF

Podobno Gessler przejęła się słowami Edwarda Miszczaka i zaczęła nieco bardziej się kontrolować. Według informatorów "Rewii" gwiazda stała się nie tylko bardziej łagodna wobec uczestników "Kuchennych rewolucji", ale też zatrudniła nawet specjalistę od kontaktów z dziennikarzami.

Magda Gessler Kapif

Czy jednak Magdzie Gessler uda się zapanować nad swoją naturą? Wątpi w to cytowane przez kolorowy magazyn źródło.

Ona ma ogromny temperament i niewyparzony język. Może nie wytrzymać bez swoich soczystych słów. Ale to osoba o gołębim sercu - dodaje informator.

Magda Gessler, Edward Miszczak WBF

 

Czy charakter Magdy Gessler faktycznie należy nieco utemperować?

karo