Woliński szalał z Gessler i Tyszką przez pół nocy! Co pili?

Stracił poczucie czasu?
Szaleństwa Wolińskiego, Gessler i Tyszki Cała trójka bawiła się "U Fukiera", w restauracji prowadzonej przez Gessler. Dawid Woliński wrzucił do sieci fotki z Marcinem Tyszką i Magdą Gessler. Cała trójka bawiła się "U Fukiera", w restauracji prowadzonej przez restauratorkę. Jak się ucztuje z Magdą Gessler, warto się tym pochwalić na Facebooku. Tak właśnie zrobił Dawid Woliński, wrzucając do sieci fotki z Marcinem Tyszką i sławną restauratorką. Cała trójka bawiła się "U Fukiera", w restauracji prowadzonej przez Gessler. Gdyby ktoś był zainteresowany menu, to Woliński na Facebooku udostępnił także tę informację. Wiemy zatem, że towarzystwo raczyło się śledziem na zagrychę, potem była margarita i kaczka z jabłkami. Rozochocony celebryta pozwolił sobie na poufałość wobec gospodyni nazywając ją... motherfukier. Magda Gessler chyba nie obraziła się za to wyszukane określenie, skoro udostępniła zdjęcie Wolińskiego na swoim profilu. Upojony towarzystwem Gessler Woliński w pewnym momencie stracił chyba poczucie rzeczywistości. W środku nocy wysłał przez telefon komórkowy na Facebooka taką oto informację: "No ładnie jest 3! A ja szaleję z Magdą G., a rano o 8.24 w 'DDTVN' powitam Was z ogromnym uśmiechem no...postaram się."

Jak się ucztuje z Magdą Gessler, warto się tym pochwalić na Facebooku. Tak właśnie zrobił Dawid Woliński, wrzucając do sieci fotki z Marcinem Tyszką i sławną restauratorką. Cała trójka bawiła się "U Fukiera", w restauracji prowadzonej przez Gessler.

Magda Gessler, Marcin Tyszka, Dawid WolińskiFacebook.com

Gdyby ktoś był zainteresowany menu, to Woliński na Facebooku udostępnił także tę informację. Wiemy zatem, że towarzystwo raczyło się śledziem na zagrychę, potem była margarita i kaczka z jabłkami. Rozochocony celebryta pozwolił sobie na poufałość wobec gospodyni nazywając ją... motherfukier.

Marcin Tyszka, Magda Gessler, Dawid WolińskiFacebook.com

Magda Gessler chyba nie obraziła się za to wyszukane określenie, skoro udostępniła zdjęcie Wolińskiego na swoim profilu.

Magda Gessler, Dawid WolińskiFacebook.com

Upojony towarzystwem Gessler Woliński w pewnym momencie stracił chyba poczucie rzeczywistości. W środku nocy wysłał przez telefon komórkowy na Facebooka taką oto informację:

 

No ładnie jest 3! A ja szaleję z Magdą G., a rano o 8.24 w "DDTVN" powitam Was z ogromnym uśmiechem no...postaram się.

Oglądaliście go? Uważacie, że dał radę?

alex

Więcej o:
Komentarze (13)
Woliński szalał z Gessler i Tyszką przez pół nocy! Co pili?
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 20 razy 10

  wieś tańczy i spiewa - w końcu Warszawa,nie??

 • cosma

  Oceniono 11 razy 7

  Imprezka była...c z a d o w a - juuuż o to Gesler zadbała...!!!!!

 • jablonexkociak

  Oceniono 18 razy 6

  Woli,tysio,maciora i flaszka denaturatu...ale była zabawa!

 • pan.malowany

  Oceniono 6 razy 4

  Po sledziu " na zagryche" pili margarite? Wyjatkowo nieokrzesane towarzycho. Na zakonczenie wieczoru pewnie pili koniak i zagryzali jajkiem na twardo....

 • geez

  Oceniono 9 razy 3

  Czy Wolinski to gej? `w sumie to to nie ma znaczenia, ale tak z ciekawosci pytam. Btw, Madzia widac , ze dobrze sie bawila. Przymomina mi ona moja przyjaciolke wariatke, z ktora imprezy generlanie sa zaje....biste ;) No widac, ze zabawe mieli przednia. Szczegolnie Gesslerowa. U Tysia jakby lekkie zmieszanie na tej pierwszej fotce. Ale zreszta.....co to kogo wszystko obchodzi...........

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 2

  Co pili?
  Wszystko i do oporu.

 • wilkowiecko

  Oceniono 11 razy -1

  Woliński szalał z Gessler i Tyszką przez pół nocy! Co pili?

  A co to mi za zaszczyt hulać z kucharką, która cały czas nie płacąc za siebie
  liczy "na drapane" i na naiwnego sponsora.
  Czyją ona jest teraz "utrzymanką" ???
  Sprząta mu chocioż ona chałupe, pierze gacie i gotuje jeżeli potafi ???

 • multitroll

  Oceniono 9 razy -1

  Wygladaja jak zespół : SZAŁ BY DAŁ, buaahahaha !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX