Metamorfoza Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego! On się odchudza, ona pokazuje nogi

Wiemy, kto stoi za tymi metamorfozami.

Bartek Kasprzykowski przybrał ostatnio na wadze. Wszystko przez nieregularne posiłki i brak czasu na ćwiczenia, spowodowane napiętym grafikiem. Kasprzykowski, który pracuje na planie kilku seriali oraz regularnie występuje na deskach teatrów, postanowił jednak wziąć się za siebie. Aktor chce schudnąć i zadbał o to, by ktoś szykował mu zdrowe posiłki.

Bartek zaczął współpracę z jedną z firm cateringowych, które dostarczają mu na plan i do domu pięć razy dziennie dietetyczne danie, bogate w białko, warzywa i mięso - wyjawiła w rozmowie z "Party" znajoma aktora.

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski Kapif

Wielkie zmiany nastąpiły jednak nie tylko u niego. Ostatnio zachwycaliśmy się niezwykle seksowną metamorfozą Tamary Arciuch, która nareszcie zaczęła pokazywać swoje długie nogi i podkreślać zgrabne ciało. Teraz wiemy, kto stoi za tą zmianą.

Od niedawna Tamara współpracuje z Dorotą Williams, którą poznała kilka lat temu na planie serialu "Niania". Stylistka przekonała ją do odważniejszych kreacji, eksponujących jej długie nogi i szczupłą figurę - zdradziła dwutygodnikowi "Party" koleżanka aktorki.

Tamara Arciuch KAPiF

Decyzja o podjęciu współpracy z Williams była strzałem w dziesiątkę! Stylizacje Arciuch z ostatnich imprez naprawdę powalają.

Tamara Arciuch Kapif

aga