Magda Gessler wyjdzie w końcu za mąż. Jej partner czeka na to już od 33 lat!

Magda Gessler w końcu stanie na ślubnym kobiercu?

Dwutygodnik "Party" donosi, że najsłynniejsza polska restauratorka Magda Gessler ma zamiar stanąć na ślubnym kobiercu. Podobno ceremonię odkładała w czasie ze względu na nawał pracy. Gessler jest w końcu gwiazdą dwóch superprodukcji TVN - "Kuchennych rewolucjach" i "MasterChef" oraz prowadzi klika restauracji.

Ślub będzie wtedy, kiedy skończę pracę nad programami "Kuchenne Rewolucje" i "MasterChef". Waldek twierdzi, że już najwyższy czas, ale jest cierpliwy. Czekał na mnie 33 lata, więc wydaje mi się, że te kilka miesięcy nie zrobi mu żadnej różnicy - powiedziała Gessler w rozmowie z "Party".
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski KAPIF

Teraz, gdy produkcja "Kuchennych rewolucji" dobiegała końca, a zdjęcia do drugiej edycji "MasterChef"jeszcze się nie rozpoczęły, Gessler dysponuje w końcu wolnym czasem. Możliwe więc, że nareszcie zdecyduje się na poślubienie swojego wieloletniego partnera życiowego Waldemara Kozerawskiego. Byłoby to trzecie małżeństwo gwiazdy. Pierwsze zawarła w latach 80. z Volkhartem Müllerem. Po jego śmierci wróciła do Polski, gdzie poznała i poślubiła Piotra Gesslera, jednak przed długi czas para nie miała rozwodu. Wspólne interesy zdecydowanie utrudniają rozstanie. Wygląda na to, że w końcu po wielu latach sprawę sfinalizowano.
Sprawa jest zamknięta, majątek podzielony. Nazwiska nie zmienię. Jest zbyt cenne - powiedziała w rozmowie z gazetą "Gwiazdy".
"Party" informuje, że ślubu pary możemy spodziewać się jeszcze w tym roku. Magda Gessler, Waldemar Kozerawski Screen Facebook.com
aga