To Agustin Egurrola zastąpi Roberta Kozyrę w "Mam talent"! Według Was powinien być to... [WYNIKI SONDY]

Z "You Can Dance" do "Mam talent".
Agustin Egurrola zastąpi Roberta Kozyrę Nowy juror w 6. edycji "Mam talent" Stacja TVN oficjalnie poinformowała, że w jury 6. edycji programu "Mam talent" obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej zasiądzie Agustin Egurrola Od pewnego czasu spekulowano, kto zastąpi Roberta Kozyrę na miejscu jurora w 6. edycji programu "Mam talent", która rusza na jesieni. W kuluarach wymieniano wiele nazwisk, m.in.Michała Figurskiego, Łukasza Jakóbiaka i Piotra Kędzierskiego. Stacja TVN w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej w jury zasiądzie Agustin Egurrola! Egurrola od lat związany jest z hitowymi programami telewizyjnymi. Jako juror w "You Can Dance. Po prostu tańcz" wyłapywał młode talenty i otwierał im drogę do kariery w show-biznesie. Był też odpowiedzialny za choreografię w uwielbianym przez widzów "Tańcu z gwiazdami". Oprócz tego, Egurrola jest założycielem największej w Polsce szkoły tańca "Egurrola Dance Studio".

Od pewnego czasu spekulowano, kto zastąpi Roberta Kozyrę na miejscu jurora w 6. edycji programu "Mam talent", która rusza na jesieni. W kuluarach wymieniano wiele nazwisk: Michała Figurskiego, Łukasza Jakóbiaka czy Piotra Kędzierskiego. Jednak według oficjalnego oświadczenia TVN, obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej zasiądzie Agustin Egurrola!

Agustin EgurrolaKapif

Agustin Egurrola od lat związany jest z licznymi hitowymi programami telewizyjnymi. Jako juror w "You Can Dance. Po prostu tańcz" wyłapywał młode talenty i otwierał im drogę do kariery. Tancerz był też odpowiedzialny za całą stronę choreograficzną w uwielbianym przez widzów "Tańcu z gwiazdami". Oprócz tego, jest założycielem największej w Polsce szkoły tańca, "Egurrola Dance Studio".

Agustin EgurrolaKAPiF

Nim TVN wydał swoje oświadczenie, przeprowadziliśmy sondę, kogo najchętniej widzielibyście w fotelu jurora "Mam talent!". W waszym głosowaniu, proponowani Michał Figurski, Łukasz Jakóbiak czy Piotr "Kędzior" Kędzierski, przegrali z kretesem z legendarnym Kubą Wojewódzkim. Showman póki co niestety nie wróci na dawną posadę. Sądzicie, że Egurrola jest dobrym wyborem?

Emes

Czy podoba Ci się wybór Egurroli na jurora 'Mam talent!'?
Więcej o:
Komentarze (3)
To Agustin Egurrola zastąpi Roberta Kozyrę w "Mam talent"! Według Was powinien być to... [WYNIKI SONDY]
Zaloguj się
  • remek

    Oceniono 14 razy 8

    Ja nie rozumieć przekazu plotka . Pierwszy punkt ankiety " Tak ! Na pewno pewno się sprawdzić " Kto to, kurczę, pisze??? Czy u was dorabiają obcokrajowcy, którzy handlują na bazarach?

  • forfiter_jr

    Oceniono 22 razy 6

    Akurat to jest wyjątkowo, jak na tefaenowską sforę, pozytywny gość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX