Avril Lavigne opowiada o współpracy z Marilynem Mansonem: Wpadłam na to w ostatniej chwili

Ich piosenka pojawi się na płycie wokalistki.

Avril Lavigne zaprosiła do współpracy Marilyna Mansona. Efektem ich działań jest piosenka "Bad Girl", która znajdzie się na najnowszej, piątej już, płycie Avril - jej premiera zapowiedziana jest na wrzesień. Kiedy Kanadyjka zastanawiała się, jak przekonująco wypaść w utworze "Bad Girl", do głowy przychodziła jej tylko jedna postać - Marilyn Manson.

Wpadłam na to w ostatniej chwili. Siedziałam w studiu i pomyślałam, że Manson byłby idealnie pasowałby do tej piosenki, więc napisałam do niego, a on odparł, że wpadnie i posłucha. Przyszedł o 4 rano... - Avril zdradziła w rozmowie z MTV.

Avril LavigneReuters

Avril i Marilyn przyjaźnią się od dłuższego czasu. To ten mroczny muzyk jest odpowiedzialny za jej fryzurę z ubiegłego roku - wygolone włosy z boku głowy.

Chciałam wygolić bok głowy od dłuższego czasu, robiłam z boku warkocz, co było trochę jak wygolenie. Pewnej nocy, gdy byliśmy we Francji, byliśmy za kulisami z jego zespołem, gadaliśmy i piliśmy i stwierdziłam: Ogólny moją głowę. Jestem gotowa, zróbmy to! On był za. Jest bardzo zabawny. On nosi makijaż, jego szafa jest świetna. Lubię jego styl - dodała.

Jesteście ciekawi efektów tej współpracy?

nn