Sylwia Grzeszczak wydała nowy singiel "Pożyczony". Będzie hit?

W sieci pojawiła się kolejna piosenka wokalistki.
Sylwia Grzeszczak wydała nowy singiel W sieci pojawiła się piosenka pt. "Pożyczony" Sylwia Grzeszczak zapowiada nową płytę. Album "Komponując siebie" zadebiutuje 11 czerwca, a promuje go piosenka "Pożyczony", która właśnie pojawiła się w sieci Sylwia Grzeszczak, która podbiła serca swoich fanów występując w duecie z Liberem, zapowiada nową płytę. Album "Komponując siebie" zadebiutuje 11 czerwca, a promuje go piosenka "Pożyczony", która właśnie pojawiła się w sieci. - Autorem słów do mojego nowego singla jest Marcin "Liber" Piotrowski. Utwór opowiada z przymrużeniem oka o "pożyczaniu" chłopaka, o tym że czasem rozglądamy się za kimś, kto jest fajny, ale niestety zajęty. W tej historii "pożyczanie" się nie udaje, gdyż on jest związany z kobietą, która się tak łatwo nie podda. Myślę, że wiele osób po cichu podkochuje się w kimś, kto trwa w szczęśliwym związku. To taka jednostronna miłość, która się nie spełni... - opowiada Sylwia Grzeszczak. Na płycie "Komponując siebie" znajdziemy 13 utworów. Autorami tekstów są Maria Sadowska, Karolina Kozak i wspomniany wyżej Marcin "Liber" Piotrowski. Będzie hit na miarę "Snu o przeszłości"?

Sylwia Grzeszczak, która podbiła serca widzów wykonywanymi w duecie z Liberem utworami, zapowiada nową płytę. Album "Komponując siebie" zadebiutuje 11 czerwca, a promuje go piosenka "Pożyczony", która właśnie pojawiła się w sieci.

Autorem słów do singla "Pożyczony" jest Marcin "Liber" Piotrowski. Utwór opowiada z przymrużeniem oka o "pożyczaniu" chłopaka, o tym że czasem rozglądamy się za kimś, kto jest fajny, ale niestety zajęty. W tej historii "pożyczanie" się nie udaje, gdyż On ma przy sobie kobietę, która się tak łatwo nie podda. Myślę, że wiele osób po cichu podkochuje się w kimś, kto trwa we własnym szczęśliwym związku, to taka jednostronna miłość, która się nie spełni... - opowiada Sylwia Grzeszczak.

Na płycie "Komponując siebie" znajdziemy 13 utworów. Autorami tekstów są Maria Sadowska, Karolina Kozak i Marcin "Liber" Piotrowski. Posłuchajcie singla.

Jak wam się podoba? Będzie hit na miarę "Snu o przeszłości"?

nn

Więcej o:
Komentarze (3)
Sylwia Grzeszczak wydała nowy singiel "Pożyczony". Będzie hit?
Zaloguj się
 • katia1

  Oceniono 22 razy 14

  No fajne to nawet !!!!!!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 13

  Dobre. Duety z Liberem - bardzo dobre. Z resztą Sylwia jest aktualnie jedną z najlepszych wokalistek.

 • ashydro

  Oceniono 28 razy -18

  Jaka szkoda.Nie mogła się zająć czymś co potrafi robić ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX