Krupa przyleciała do Polski z torbą Louis Vuitton. Następna chętna do reklamy firmy?

Liczy na kontrakt?

Do Polski na finał "Top Model" przyleciała Joanna Krupa. Jak przystało na gwiazdę, zabrała ze sobą całą górę bagaży. Na ich szczycie dumnie prezentowała się torba z charakterystycznym logo ekskluzywnej marki Louis Vuitton.

Joanna Krupa Forum

Joannę Krupę, która w połowie czerwca bierze ślub z amerykańskim milionerem Romainem Zago, zapewne stać, żeby mieć całą szafę walizek od Louisa Vuittona.

Joanna Krupa Forum

Czyżby Krupie marzyło się zostanie twarzą marki? Przypomnijmy, że Louis Vuitton już niedługo, bo pod koniec czerwca, otwiera w Warszawie swój pierwszy polski butik. Joanna Krupa chce coś zasugerować menadżerom firmy?

Joanna Krupa Forum

Nie byłaby pierwsza. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie nienaturalnie odchudzonych Victorii i Marty Grycan siedzących na stosie walizek z magicznym logiem LV. Internauci zwrócili uwagę, że Grycanki na zamieszczonej fotografii wyglądają tak, jakby były tam wklejone. Marka LV zdecydowanie odcięła się od pań Grycan.

To nie są ambasadorki naszej marki, a my nie mamy nic wspólnego z tą sesją - powiedziała portalowi Vumag.pl Magda Bulera-Payne, odpowiedzialna za PR Louis Vuitton w Polsce.

Marta Grycan, Victoria Grycan Screen Twitter.com

Może to właśnie piękna Joanna Krupa byłaby dobrą ambasadorką marki?

Joanna Krupa Forum

 

alex