Żona Fibaka go BRONI: On ma zasady i charakter!

Olga Fibak odchodzi od męża po 12-tu latach małżeństwa. Nie wierzy jednak w jego winę.
Żona Fibaka broni męża Olga Fibak odchodzi od męża. Nie wierzy jednak w jego winę Olga Fibak zawzięcie broni męża. To zaskakujące. Małżonkowie spotkają się przecież 11 czerwca na rozprawie rozwodowej. Życie Wojciecha Fibaka wywróciło się do góry nogami. Miesięcznik "Wprost" opublikował artykuł oskarżający byłego sportowca o swatanie młodych, pięknych kobiet ze starszymi biznesmenami. Fibak uparcie twierdzi, ze padł ofiarą manipulacji Sylwestra Latkowskiego. Podtrzymuje, że jest niewinny. Oliwy do ognia nie dolewa jednak żona Fibaka. Olga Fibak zawzięcie broni męża. To zaskakujące. Małżonkowie spotkają się przecież 11 czerwca na sprawie rozwodowej! - Ona bardzo wierzy w Wojtka, choć się rozstają, nadal rozmawiają ze sobą z kulturą i szacunkiem. Tam nie ma szarpania i kłótni. Gdy Olga usłyszała o artykule, stwierdziła, że jej mąż czegoś takiego nigdy by nie zrobił, bo ma zasady i charakter. Nawet teraz Olga zwraca się do niego - Wojtusiu, w końcu oni razem wychowują córkę - donosi znajomy Fibaków w rozmowie z Fakt.pl. Na sali sądowej również ma panować spokój. Para spisała bowiem intercyzę, obejdzie się więc bez szarpaniny o majątek. Wspólny dorobek podzielą między siebie. Afera nie odbije się podobno na atmosferze panującej podczas rozprawy. Dwa lata temu, żona byłego tenisisty wyznała, że nie czuje strachu przed związaniem się z Fibakiem, który ma opinię kobieciarza niestałego w uczuciach. - Nie byłam przestraszona. A kiedy poznałam Wojtka lepiej, wiedziałam, że mam rację. Że ma dobre serce i jest mężczyzną mojego życia - mówiła.

Życie Wojciecha Fibaka wywróciło się do góry nogami. Miesięcznik "Wprost" opublikował artykuł oskarżający byłego sportowca o swatanie młodych, pięknych kobiet ze starszymi biznesmenami. Fibak uparcie twierdzi, ze padł ofiarą manipulacji Sylwestra Latkowskiego. Podtrzymuje, że jest niewinny. Oliwy do ognia nie dolewa jednak żona Fibaka. Olga Fibak zawzięcie broni męża. To zaskakujące. Małżonkowie spotkają się przecież 11 czerwca na sprawie rozwodowej!

Ona bardzo wierzy w Wojtka, choć się rozstają, nadal rozmawiają ze sobą z kulturą i szacunkiem. Tam nie ma szarpania i kłótni. Gdy Olga usłyszała o artykule, stwierdziła, że jej mąż czegoś takiego nigdy by nie zrobił, bo ma zasady i charakter. Nawet teraz Olga zwraca się do niego - Wojtusiu, w końcu oni razem wychowują córkę - donosi znajomy Fibaków w rozmowie z Fakt.pl

Wojciech Fibak Wprost

Na sali sądowej również ma panować spokój. Para spisała bowiem intercyzę, obejdzie się więc bez szarpaniny o majątek. Wspólny dorobek podzielą między siebie. Afera nie odbije się podobno na atmosferze panującej podczas rozprawy. Dwa lata temu, żona byłego tenisisty wyznała, że nie czuje strachu przed związaniem się z Fibakiem, który ma opinię kobieciarza niestałego w uczuciach.

Nie byłam przestraszona. A kiedy poznałam Wojtka lepiej, wiedziałam, że mam rację. Że ma dobre serce i jest mężczyzną mojego życia - mówiła.

Wojciech Fibak, Olga Fibak, Nina Fibak Kapif

 

aga