Kate Rozz potwierdziła, że nie była żoną Adamczyka: Nie mieliśmy ślubu cywilnego

Nie będzie rozwodu!
Kate Rozz nie była żoną Adamczyka Nie będzie rozwodu! Kate Rozz w wywiadzie dla "Gali" potwierdziła, że nie była żoną Adamczyka: Nie mieliśmy ślubu cywilnego, więc nie będzie rozwodu. O rozwodzie Kate Rozz i Piotra Adamczyka było bardzo głośno. Informację tę potwierdziła nawet menadżerka aktora. Potem okazało się, że niekoniecznie do niego dojdzie, gdyż podobno para wzięła tylko ślub kościelny, o czym pisaliśmy wcześniej. Oznacza to, że w świetle prawa wcale nie są małżeństwem. Potwierdziła to teraz sama zainteresowana. "Nie mieliśmy ślubu cywilnego, więc nie będzie rozwodu. Rozstaliśmy się i jeśli można powiedzieć po prostu, to właśnie tak to ujmę" - powiedziała Kate Rozz w wywiadzie dla "Gali". Co innego można było wywnioskować z okładki "Vivy" ze zdjęciem pary, oznajmiającej, że są już po ślubie. Czy zatem para powiedziała sobie tak jedynie w przed ołtarzem?

O rozwodzie Kate Rozz i Piotra Adamczyka było bardzo głośno. Informację tę potwierdziła nawet menadżerka aktora. Potem okazało się, że niekoniecznie do niego dojdzie, gdyż podobno para wzięła tylko ślub kościelny, o czym pisaliśmy wcześniej. Oznacza to, że w świetle prawa wcale nie są małżeństwem. Potwierdziła to teraz sama zainteresowana.

Nie mieliśmy ślubu cywilnego, więc nie będzie rozwodu. Rozstaliśmy się i jeśli można powiedzieć po prostu, to właśnie tak to ujmę - powiedziała Kate Rozz w wywiadzie dla "Gali".

Co innego można było wywnioskować z okładki "Vivy" ze zdjęciem pary, oznajmiającej, że są już po ślubie. Czy zatem para powiedziała sobie tak jedynie w przed ołtarzem?

Kate Rozz, Piotr Adamczyk Viva

Emes