Michael Douglas o swojej chorobie: Zachorowałem na raka przez seks oralny

Odważne wyznanie.
Aktor cierpi na raka przez seks oralny Odważne wyznanie Michael Douglasa Michael Douglas wyznał w wywiadzie dla Guardian.co.uk, że raka wywołał u niego wirus brodawczaka ludzkiego HPV, przenoszony podczas seksu oralnego Takiego wyznania już dawno nie słyszeliśmy. Michael Douglas w wywiadzie dla Guardian.co.uk powiedział, że nowotwór gardła, na jaki zachorował w 2010 roku, był wynikiem seksu oralnego. - Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale ta szczególna postać raka jest wywołana przez wirus brodawczaka ludzkiego HPV, który jest przenoszony w trakcie seksu oralnego. Wcześniej mediach pojawiały się spekulacje, że nowotwór aktora jest skutkiem palenia dużej ilości papierosów i nadużywania alkoholu w latach młodości. Po tym wywiadzie, wiadomo już, jaka jest prawda. - To choroba przenoszona drogą płciową, która powoduje raka - powiedział. Michael Douglas jest od 1999 roku związany z aktorką Catherine Zetą-Jones.

Takiego wyznania już dawno nie słyszeliśmy. Michael Douglas w wywiadzie dla Guardian.co.uk powiedział, że nowotwór gardła, na jaki zachorował w 2010 roku był wynikiem seksu oralnego.

Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale ta szczególna postać raka jest wywołana przez wirus brodawczaka ludzkiego HPV, który jest przenoszony w trakcie seksu oralnego.

Michael DouglasAP

Wcześniej mediach pojawiały się spekulacje, że nowotwór aktora jest skutkiem palenia dużej ilości papierosów i nadużywania alkoholu w latach młodości. Po tym wywiadzie, wiadomo już, jaka jest prawda.

To choroba przenoszona drogą płciową, która powoduje raka - powiedział.

Michael DouglasZUMA PRESS/John Barrett

Michael Douglas jest od 1999 roku związany z aktorką Catherine Zetą-Jones.

alex