Co się stało z twarzą Madonny? Fani nie szczędzą krytyki: "Jest śmiesznie spuchnięta", "Czemu sobie TO robi?"!

Na ostatniej imprezie Madonna zaskoczyła... nową twarzą!
Co się stało z Madonną? Na ostatniej imprezie Madonna zaskoczyła... nową twarzą! Madonna wygłosiła w sobotę przemówienie na festiwalu Sound Of Change. Sensacją była jednak jej spuchnięta twarz. Wygląda na to, że przesadziła z odmładzaniem... Co się stało z twarzą Madonny? Fani nie szczędzą krytyki: "Jest śmiesznie spuchnięta", "dlaczego sobie TO robi?"! Madonna pojawiła w sobotę na scenie londyńskiego festiwalu Sound Of Change. Artystka nie występowała jednak jako jedna z gwiazd dających koncerty. Wygłosiła mowę o wspieraniu i dążeniu do równouprawnienia kobiet na świecie. Szczególnie skupiła się na ich edukacji. Motywowała uczestników festiwalu do wspierania działań szerzących tę ideę. Po jej występie w mediach rozpętała się burza. Nie mówiono jednak o przesłaniu jej przemówienia, ale o jej twarzy, która wyglądała na dziwnie opuchniętą. Na Twitterze na piosenkarkę, a raczej na wygląd jej lica, spłynęła prawdziwa fala krytyki. Fani nie mogli darować jej nienaturalnego wyglądu i bez ogródek jej to wygarnęli: Madonna, proszę przestań ingerować w swoją twarz. Kiedyś była piękna, a teraz wygląda dziwnie - napisał jeden z fanów. Inny stwierdził z przerażeniem: "O Boże, Madonna WTF, jej twarz jest spuchnięta!". Rzeczywiście, jej buzia wyglądała jakby się rozpływała. Gwiazda najwyraźniej przesadziła z odmładzającymi zabiegami. Fani nie rozumieli pędu piosenkarki za młodością: - Madonna wygląda absolutnie śmiesznie. Dlaczego ktokolwiek na ziemi, miałby chcieć zrobić coś TAKIEGO swojej twarzy? - pytała retorycznie fanka. Naszą ciekawość wzbudził także strój gwiazdy. Madonna, która zwykle lubi pokazywać swoje wysportowane ciało, zakryła się od stóp do głów. Założyła nawet rękawiczki. Zastanawia nas także, dlaczego zdecydowała się założyć bluzkę z golfem? Zależało jej na ukryciu szyi? Czyżby przy niej też "majstrowała"? Mamy nadzieję, że nie. Piosenkarka najwyraźniej nie potrafi pogodzić się z faktem, że się starzeje.

Madonna pojawiła w sobotę na scenie londyńskiego festiwalu Sound Of Change. Artystka nie występowała jednak jako jedna z gwiazd dających koncerty. Wygłosiła mowę o wpieraniu i dążeniu do równouprawnienia kobiet na świecie. Szczególnie skupiła się na ich edukacji. Motywowała uczestników festiwalu do wspierania działań szerzących tę ideę.

Po jej występie w mediach rozpętała się burza. Nie mówiono jednak o przesłaniu jej przemówienia, ale o jej twarzy, która wyglądała na dziwnie opuchniętą. Na Twitterze na piosenkarkę, a raczej na wygląd jej lica, spłynęła prawdziwa fala krytyki. Fani nie mogli darować jej  nienaturalnego wyglądu i bez ogródek jej to wygarnęli:

Madonna, proszę przestań ingerować w swoją twarz. Kiedyś była piękna, a teraz wygląda dziwnie - napisał jeden z fanów, czytamy na Dailymail.co.uk.

MadonnaEastNews

Inny stwierdził z przerażeniem:

O Boże,MadonnaWTF, jej twarz jestspuchnięta!

MadonnaScreen z Twitter.com

Rzeczywiście, jej buzia wyglądała jakby się rozpływała. Gwiazda najwyraźniej przesadziła z odmładzającymi zabiegami.

MadonnaEastNews

Fani nie rozumieli pędu piosenkarki za młodością:

Madonnawyglądaabsolutnie śmiesznie. Dlaczego ktokolwiek na ziemi, miałby chcieć zrobić coś TAKIEGO swojej twarzy? - pytała retorycznie fanka.

MadonnaScreen z Twitter.com

Niektórzy fani nie przebierali w słowach:

Boże, twarz Madonny wygląda na śmiesznie spuchniętą. S**ka z pewnością zafundowała sobie botoks

MadonnaScreen z Twitter.com

Naszą ciekawość wzbudził także strój gwiazdy. Madonna, która zwykle lubi pokazywać swoje wysportowane ciało, zakryła się od stóp do głów. Założyła nawet rękawiczki. Zastanawia nas także, dlaczego zdecydowała się założyć bluzkę z golfem? Zależało jej na ukryciu szyi? Czyżby przy niej też "majstrowała"?

MadonnaEastNews
Piosenkarka najwyraźniej nie potrafi pogodzić się z faktem, że się starzeje. Mamy nadzieję, że Madonna nie podzieli losu Jackie, matki Sylvestra Stallone.

EXCLUSIVE - Pictures by Jeff Rayner/Coleman-Rayner Sylvester Stallone's mother, Jackie Stallone relaxes in her pajamas whilst photographed at her home in Santa Monica, CA with her dog GG. CREDIT LINE MUST READ: Jeff Rayner/Coleman-Rayner Tel US (001) 323 687 8025 - Mobile Tel US (001) 310 474 4343  - Office jeff@coleman-rayner.comMUST READ - JEFF RAYNER/COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Jeff Rayner/Coleman-Rayner

Co Wy sądzicie o "nowym" wyglądzie Madonny?

aga