Finalistki "Top model" mają kompleksy?! Zuzanna: Wreszcie zaakceptowałam swój tyłek

Wierzycie im?
Finalistki "Top model" mają kompleksy?! Przyszłe gwiazdy świata mody opowiadają o swoich niedoskonałościach Uczestniczki programu w "Top model" także mają kompleksy. - Dzięki udziałowi w programie w końcu zaakceptowałam swój tyłek - wyznała Zuzanna Kołodziejczyk Trudno w to uwierzyć, ale uczestniczki programu w "Top model. Zostań modelką" mają ponoć takie same kompleksy, jak tysiące innych dziewczyn! W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" gościły Marcelina Leszczak, Zuzanna Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska i Renata Kurczab, które w najbliższą środę wystąpią w ścisłym finale show. Przyszłe gwiazdy wybiegów opowiadały o tym, jak program pozwolił im uporać się ze swoimi słabościami. - Pozbyłam się kompleksów, wreszcie zaakceptowałam swój tyłek. Bardzo się z tego cieszę - powiedziała Zuzanna Kołodziejczyk. - Bardzo się z tego cieszę. Klaudia Strzyżewska przyznała, że za sprawą udziału w "Top model" zmieniło się jej podejście do życia: - Otworzyłam się na świat i ludzi - powiedziała. Z kompleksami pożegnała się także Renata Kurczab: - Program pozwolił mi zaakceptować siebie - powiedziała w programie. Najwięcej optymizmu wykazała Marcelina Leszczak. Ta miłośniczka motoryzacji, która w przyszłości zamierza przejąć od ojca warsztat samochodowy, swoją przyszłość widzi w jasnych barwach bez względu na to, jak się potoczą jej losy w programie. - Niezależnie co byśmy robiły ważne, żebyśmy były szczęśliwe. W konkursie jest sporo nagości, dziewczyny czasami muszą pozować do odważnych zdjęć. Co na to rodzice? - Moi rodzice akceptują nagość, mam z ich strony duże wsparcie - przyznała Klaudia Strzyżewska. Zwyciężczynię najnowszej edycji "Top model" poznamy już 5 czerwca. Która z dziewczyn powinna Waszym zdaniem zostać profesjonalną modelką?

Trudno w to uwierzyć, ale dziewczyny występujące w "Top model" mają ponoć takie same kompleksy, jak tysiące innych dziewczyn! W niedzielnym programie "DDTVN" gościły  Marcelina Leszczak, Zuzanna Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska i Renata Kurczab, które w najbliższą środę wystąpią w ścisłym finale programu. Kandydatki na modelki opowiadały o tym, jak program pozwolił im uporać się ze swoimi słabościami.

Pozbyłam się kompleksów, wreszcie zaakceptowałam swój tyłek - powiedziała Zuzanna Kołodziejczyk. - Bardzo się z tego cieszę.

Zuzanna Kołodziejczyk Facebook.com

zuzanna kołodziejczyk TVN/X-News

Klaudia Strzyżewska przyznała, że "Top model" pozwolił jej sporo w sobie zmienić.

Otworzyłam się na świat i ludzi - powiedziała.

Kompleksom precz powiedziała także Renata Kurczab:

Program pozwolił mi zaakceptować siebie - powiedziała w programie.

Najwięcej optymizmu wykazała Marcelina Leszczak. Ta miłośniczka motoryzacji, która w przyszłości przejmie od ojca warsztat samochodowy, swoją przyszłość widzi jasno bez względu na to, jak się potoczą jej losy w programie.

Niezależnie co byśmy robiły ważne, żebyśmy były szczęśliwe.

Top Model, odcinek 9, edycja 3, na zdj?ciu - Klaudia Strzy?ewska; fot. TVN / Marcin Tyszka x-news

W konkursie jest sporo nagości, dziewczyny czasami muszą pozować do odważnych zdjęć. Co na to rodzice?

Rodzice akceptują nagość, mamy z ich strony duże wsparcie - przyznała Klaudia Strzyżewska.

Wynik najnowszej edycji "Top model" poznamy już 5 czerwca. Która z dziewczyn według Was najbardziej zasługuje na to, żeby zostać profesjonalną modelką?

alex