Kate Rozz na okładce "Gali"! Była żona Adamczyka "przerywa milczenie"

Kate Rozz udzieliła szczerego wywiadu.
Kate Rozz na okładce "Gali"! Była żona Adamczyka "przerywa milczenie" Okładka poniedziałkowej "Gali" należy do Kate Rozz. Była żona Piotra Adamczyka udzieliła magazynowi pierwszego po rozstaniu z aktorem wywiadu Okładka najnowszej "Gali" należy do Kate Rozz. Była żona Piotra Adamczyka udzieliła magazynowi pierwszego po rozstaniu z aktorem wywiadu. Czy będzie mówić o powodach rozpadu ich małżeństwa? Jak na razie widzimy, zapowiedź, że Rozz "przerwie milczenie". Aktorka ma również opowiedzieć o swoich planach na przyszłość. Zdradzi także, kto teraz jest dla niej najważniejszy i zajmuje szczególnie miejsce w jej życiu i sercu. W Polsce 33-letnia Rozz znana jest głównie ze swojego związku z Adamczykiem. Niewiele osób wie, że niedługo ma zamiar wystawić w Polsce sztukę, przed którą brała lekcje aktorstwa u Roberta De Niro. Ostatnio celebrytka widziana była na Festiwalu Filmowym w Cannes, a kilka dni temu jadła kolację z samym Billem Clintonem. Jesteśmy bardzo ciekawi jej szczerych wyznań na łamach "Gali". Dwutygodnik pojawi się w kioskach już w poniedziałek.

Okładka najnowszej "Gali" należy do Kate Rozz. Była żona Piotra Adamczyka udzieliła magazynowi pierwszego po rozstaniu z aktorem wywiadu. Czy będzie mówić o powodach rozpadu ich małżeństwa? Jak na razie widzimy, zapowiedź, że Rozz "przerwie milczenie".

Kate Rozz Gala

Aktorka ma również opowiedzieć o swoich planach na przyszłość. Zdradzi także, kto teraz jest dla niej najważniejszy i zajmuje szczególnie miejsce w jej życiu i sercu.

Piotr Adamczyk, Kate Rozz KAPIF

W Polsce 33-letnia Rozz znana jest głównie ze swojego związku z Adamczykiem. Niewiele osób wie, że niedługo ma zamiar wystawić w Polsce sztukę, przed którą brała lekcje aktorstwa u Roberta De Niro.

Kate Rozz Kapif

Ostatnio celebrytka widziana była na Festiwalu Filmowym w Cannes, a kilka dni temu jadła kolację z samym Billem Clintonem.

Kate Rozz WBF

Jesteśmy bardzo ciekawi jej szczerych wyznań na łamach "Gali", a Wy? Dwutygodnik pojawi się w kioskach już w poniedziałek.

aga