Magda Mielcarz żali się na Fejsie: Już 7 tygodni po porodzie, a z przodu zamiast kaloryfera jakiś niewidziany obiekt

Magdalena Mielcarz chce odzyskać jędrne ciało.
Magda Mielcarz żali się na Fejsie Modelka chce odzyskać jędrne ciało Magda Mielcarz żali się na Fejsie: "Minęło już 7 tygodni po porodzie, a z przodu zamiast kaloryfera wisi jakiś niezidentyfikowany obiekt. Ratunku... Co robić?" Magdalena Mielcarz niecałe 2 miesiące temu urodziła drugą córeczkę. Jak każda kobieta, chce dobrze wyglądać, a powrót do formy po porodzie bywa trudny. Na swoim profilu na Facebooku żartobliwie zwraca się do fanów o pomoc. "Minęło już 7 tygodni po porodzie, a z przodu zamiast kaloryfera wisi jakiś niezidentyfikowany obiekt. Wieje grozą... Ratunku... Co robić?" - pisze modelka. Sporo komentarzy pod postem sugeruje, że najlepszym sposobem na szybki powrót do formy i odzyskanie jędrnego ciała są treningi z trenerką fitness, Ewą Chodakowską. Cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim dlatego, że dostępne są online i dają efekty. Jeśli Magdalena Mielcarz skorzysta z rad fanów, z pewnością szybko odzyska piękne ciało i w miejscu "niezidentyfikowanego obiektu" pojawi się "kaloryfer". Zasugerowalibyście jej to samo?

Magdalena Mielcarz niecałe 2 miesiące temu urodziła drugą córeczkę. Jak każda kobieta, chce dobrze wyglądać, a powrót do formy po porodzie bywa trudny. Na swoim profilu na Facebooku żartobliwie zwraca się do fanów o pomoc.

Magdalena Mielcarz Screen Facebook.com

Sporo komentarzy pod postem sugeruje, że najlepszym sposobem na szybki powrót do formy i odzyskanie jędrnego ciała są treningi z  trenerką fitness, Ewą Chodakowską. Cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim dlatego, że dostępne są online i dają efekty. Jeśli Magdalena Mielcarz skorzysta z rad fanów, z pewnością szybko odzyska piękne ciało i w miejscu "niewidzianego wcześniej obiektu" pojawi się "kaloryfer". Zasugerowalibyście jej to samo?

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS 28.05.2012 WARSZAWA GALA PRIX DE BEAUTE 2012 COSMOPOLITAN N/Z: MAGDALENA MIELCARZ EAST NEWS/VIPHOTO

Emes

Więcej o:
Komentarze (2)
Magda Mielcarz żali się na Fejsie: Już 7 tygodni po porodzie, a z przodu zamiast kaloryfera jakiś niewidziany obiekt
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 32 razy 30

    Kobieto, chcesz kaloryfer? To idź do hydraulicznego.

  • browaryr

    Oceniono 18 razy 12

    "kaloryfera "nie ma,mozgu nie ma,nic nie ma...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX