Klaudia Gawor ma powody do radości - MTV nakręci jej debiutancki teledysk!

Po raz pierwszy w historii programu "X Factor" przyznano nagrodę specjalną dla zwycięzcy.
MTV nakręci Gawor debiutancki teledysk! Po raz pierwszy w historii programu "X Factor" przyznano nagrodę specjalną dla zwycięzcy MTV nakręci profesjonalny teledysk do debiutanckiego singla pierwszej zwyciężczyni polskiej edycji "X Factor" - Klaudii Gawor MTV nakręci profesjonalny teledysk do debiutanckiego singla pierwszej zwyciężczyni polskiej edycji "X Factor". Klip będzie promowany na antenie stacji, dzięki czemu Klaudia Gawor ma szansę na o wiele większą niż w poprzednich edycjach promocję swojej muzyki. Dziękując za nagrodę, Klaudia powiedziała: - To wspaniała nagroda! Bardzo się cieszę! Teledysk będzie taki jak piosenka. Lekki, klimatyczny i pełen słońca! W finale Klaudia pokonała Wojtka Ezzata i Grzegorza Hyżego. Oprócz możliwości nakręcenia profesjonalnego teledysku przez MTV, Klaudia zdobyła też czek na 100 tysięcy złotych, samochód oraz kontrakt płytowy. Zwyciężczyni pochodzi z Krakowa. Śpiewa od pięciu lat, ukończyła szkołę wokalno-aktorską. W finale Klaudia zaśpiewała m.in. premierową piosenkę "Lekkość życia bez słów", do której MTV wkrótce nakręci teledysk.

MTV nakręci profesjonalny teledysk do debiutanckiego singla pierwszej zwyciężczyni polskiej edycji "X Factor". Klip będzie promowany na antenie stacji, dzięki czemu Klaudia Gawor ma szansę na o wiele większą niż w poprzednich edycjach promocję swojej muzyki.

X Factor, Klaudia Gawormat.prasowe

Dziękując za nagrodę, Klaudia powiedziała:

To wspaniała nagroda! Bardzo się cieszę! Teledysk będzie taki jak piosenka. Lekki, klimatyczny i pełen słońca!

W finale Klaudia pokonała Wojtka Ezzata i Grzegorza Hyżego. Oprócz możliwości nakręcenia profesjonalnego teledysku przez MTV, Klaudia zdobyła też czek na 100 tysięcy złotych, samochód oraz kontrakt płytowy.

X Factor, Klaudia Gawormat.prasowe

Zwyciężczyni pochodzi z Krakowa. Śpiewa od pięciu lat, ukończyła szkołę wokalno-aktorską. W finale Klaudia zaśpiewała m.in. premierową piosenkę "Lekkość życia bez słów", do której MTV wkrótce nakręci teledysk.

Kibicowaliście jej?

nn

Więcej o: