Internet śmieje się z Pikeja! Ta parodia jego wywiadu po prostu powala...

Internauci są bezlitośni!
Pikej o raperach z USA: Nie są poważni Brat Natalii Kukulskiej tłumaczy się ze swojej fascynacji amerykańskim rapem - Pieniądze się u nich przelewają, zakładają sobie grille na zęby, to nie jest do końca poważne - mówił o amerykańskich raperach Pikej w "Dzień dobry TVN" Internauci bezlitośnie śmieją się z twórczości Pikeja i jego fascynacji amerykańską odmianą rapu. Podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" brat Natalii Kukulskiej próbował jakoś z tego wybrnąć: - Patrzę na amerykańskich raperów i bez względu na to, czy dorobili się na rapie niesamowitych pieniędzy czy nie, zawsze robią to w taki sposób, że pieniądze się u nich przelewają, zakładają sobie grille na zęby, to nie jest do końca poważne - wyjaśnił. Pikej tłumaczył też, że zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób się z niego śmieje, jednak za bardzo się tym nie przejmuje. Może teraz jednak zmieni zdanie. Internauci sparodiowali jego występ w "Dzień dobry TVN", w który wpletli kultowe teksty z filmu "Chłopaki nie płaczą".

Internauci bezlitośnie śmieją się z twórczości Pikeja i jego fascynacji amerykańską odmianą rapu. Podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN", brat Natalii Kukulskiej próbował jakoś z tego wybrnąć:

Patrzę na amerykańskich raperów i bez względu na to, czy dorobili się na rapie niesamowitych pieniędzy czy nie, zawsze robią to w taki sposób, że pieniądze się u nich przelewają, zakładają sobie grille na zęby, to nie jest do końca poważne - wyjaśnił.

Pikej tłumaczył też, że zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób się z niego śmieje, jednak za bardzo się tym nie przejmuje. Może teraz jednak zmieni zdanie. Internauci sparodiowali jego występ w "Dzień dobry TVN", w który wpletli kultowe teksty z filmu "Chłopaki nie płaczą". Zobaczcie!

Co sądzicie o tej parodii? Jest zabawna? Czy jest Wam już może szkoda młodego rapera?

Emes