Konkurs: WYGRAJ płytę Ke$hy i zestaw gadżetów MTV!

Weź udział w konkursie.

Parę tygodni temu na MTV Polska ruszył reality-show Ke$hy: "My Crazy Beautiful Life". Kamera towarzyszy wokalistce w najbardziej intymnych momentach, a sama Ke$ha zapomina o jej obecności. Dzięki temu możemy obejrzeć najbardziej pikantne szczegóły z jej życia takie jak całowanie się z przystojnymi mężczyznami czy oddawanie się różnorakim szaleństwom. Program możecie obejrzeć na MTV Polska w każda niedzielę o 21:25. Dla wszystkich, którzy obejrzeli niedzielny 4 odcinek, przygotowaliśmy miłą niespodziankę: do rozdania mamy aż 10 najnowszych płyt Ke$hy "Warrior" i gadżetów MTV!

Co zrobić, by wygrać?

Odpowiedz na 1 pytanie!

Za co przebrała się matka Ke$hy na koncercie w Phoenix?

a. Za kota

b. Za penisa

c. Za kwiatek

Odpowiedzi prześlijcie na adres konkursy@plotek.pl. W temacie maila wpiszcie: Konkurs "Ke$ha: My Crazy Beautiful Life".

Ke$ha Ke$ha

Co jest do wygrania?

Do rozdania mamy 10 muzycznych zestawów. W każdym z nich znajdzie się najnowsza płyta Ke$ha "Warrior" oraz takie oto gadżety MTV: słuchawki, zegarek oraz głośniczki!

Gadżety MTVMateriały promocyjne

Konkurs trwa od 28 maja do 2 czerwca.

Już w następną niedzielę oglądajcie kolejny odcinek "My Crazy Beautiful Life". W przyszłym tygodniu znów zorganizujemy konkurs!

Zapraszamy!

Ke$hamat. promocyjne

Więcej o:
Komentarze (3)
Konkurs: WYGRAJ płytę Ke$hy i zestaw gadżetów MTV!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 5

  "Oglądaj "Ke$ha: "My Crazy Beautiful Life"!"
  A mogę nie?
  Dzięx.

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  jak zobaczę ta prostytutke jak pije swoje siki i zagryza"kupiszczem"-wtedy odpowiem na pytanie.

 • kabalaka

  Oceniono 3 razy -3

  Czy już ktoś z forum zastosował coś takiego jak dieta fultona? Na świecie robi się już coraz bardziej popularna i stosują je gwiazdy filmowe. Wbrew opiniom nie jest jakaś strasznie trudna. Możecie poczytać o niej w Google. Waham się czy dam radę podołać jej wymaganiom. Wizja zimnego prysznica jako pierwszorzędnej czynności po przebudzeniu trochę mnie przeraża. Również śniadanie dopiero kilka godzin po przebudzeniu brzmi groźnie ale ponoć warto. Dieta wygląda na lepsza od popularnego Dukana. Jeżeli ktoś z postujących ją stosował - proszę o opinie. Z góry dziękuję. Całuski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX