Hubert Urbański rozwodzi się! Z Julią Chmielnik był zaledwie 3,5 roku

Koniec krótkiego małżeństwa.
Hubert Urbański rozwodzi się! Koniec krótkiego małżeństwa Zaledwie 3,5 roku trwało małżeństwo Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik. Portal Fakt.pl poinformował o rozwodzie pary Zaledwie 3,5 roku trwało małżeństwo Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik. Portal Fakt.pl poinformował o rozwodzie pary. - Potwierdzam, że 19 czerwca odbędzie się sprawa rozwodowa Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik - powiedział portalowi pracownik biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie. Wiadomość jest zaskakująca, dotąd bowiem nic nie wskazywało na kryzys w małżeństwie Urbańskiego. 47-letni dziennikarz lubił podkreślać, jak bardzo jest szczęśliwy w związku z 15 lat młodszą żoną. - Odkąd jestem z Julią, a jeszcze odkąd się pojawiła nasza córka, czuję się tak na miejscu, tak wpasowany jak kawałek puzzla, którego brakowało do całości - opowiadał o swoim szczęściu w wywiadzie dla portalu Kobieta.onet. To już drugie nieudane małżeństwo Urbańskiego. Z każdego związku ma po 2 córki. Miejmy nadzieję, że właśnie ze względu na dzieci rozwód przebiegnie szybko i bez kłótni.

Zaledwie 3,5 roku trwało małżeństwo Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik. Portal Fakt.pl poinformował o rozwodzie pary.

Potwierdzam, że 19 czerwca odbędzie się sprawa rozwodowa Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik - powiedział portalowi pracownik biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie.

Wiadomość jest zaskakująca, dotąd bowiem nic nie wskazywało na kryzys w małżeństwie Urbańskiego. 47-letni dziennikarz lubił podkreślać, jak bardzo jest szczęśliwy w związku z 15 lat młodszą żoną.

Odkąd jestem z Julią, a jeszcze odkąd się pojawiła nasza córka, czuję się tak na miejscu, tak wpasowany jak kawałek puzzla, którego brakowało do całości - opowiadał o swoim szczęściu w wywiadzie dla portalu Kobieta.onet.

Hubert Urbański, Julia ChmielnikWBF

To już drugie nieudane małżeństwo Urbańskiego. Z każdego związku ma po 2 córki. Miejmy nadzieję, że właśnie ze względu na dzieci rozwód przebiegnie szybko i bez kłótni.

alex