Joanna Przetakiewicz szykuje niespodziankę dla Beyoncé!

Właścicielka domu mody La Mania przygotowała dla Beyonce prezent.
Niespodzianka dla Beyonce od LaManii Joanna Przetakiewicz, właścicielka domu mody La Mania, przygotowała dla Beyonce prezent. Joanna Przetakiewicz, właścicielka domu mody La Mania, przygotowała dla Beyonce prezent w pudełku wyłożonym czerwonym aksamitem z napisem: La Mania dla Beyoncé. Beyoncé wystąpi na Orange Warsaw Festiwal już w sobotę. Joanna Przetakiewicz, właścicielka domu mody La Mania, nie próżnuje i także przygotowuje się na przyjazd gwiazdy światowego formatu. Jak? Na swoim blogu pokazała zdjęcie, na którym stoi obok ogromnego pudełka wyłożonego czerwonym aksamitem z napisem: La Mania dla Beyonce. Partnerka najbogatszego Polaka napisała również: - To piękne pudełko będzie zawierało prezent niespodziankę od La Manii dla Beyonce. Ciekawe, co takiego dostanie Beyoncé? Czy będzie to kreacja La Manii? Gdyby Beyoncé pojawiła się na salonach w kreacji z metką domu mody Przetakiewicz, byłaby to ogromna reklama dla marki.

Beyoncé wystąpi na Orange Warsaw Festiwal już w sobotę. Joanna Przetakiewicz, właścicielka domu mody La Mania, nie próżnuje i także przygotowuje się na przyjazd gwiazdy światowego formatu. Jak? Na swoim blogu pokazała zdjęcie, na którym stoi obok ogromnego pudełka wyłożonego czerwonym aksamitem z napisem: La Mania dla Beyoncé.

Joanna PrzetakiewiczScreen http://lamaniabyjoanna.eu/

Partnerka najbogatszego Polaka napisała również:

To piękne pudełko będzie zawierało prezent niespodziankę od La Manii dla Beyonce.

Ciekawe, co takiego dostanie Beyoncé? Czy będzie to kreacja La Manii? Gdyby Beyoncé pojawiła się na salonach w kreacji z metką domu mody Przetakiewicz, byłaby to ogromna reklama dla marki.

aga