Reni Jusis zmieniła kolor włosów. Teraz jest...

Piosenkarka zmieniła kolor włosów.
Reni Jusis zmieniła kolor włosów Teraz jest... Reni Jusis pokazała się na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski we włosach przefarbowanych na blond Reni Jusis długo nie pokazywała się na salonach. Wokalistka od dłuższego czasu mieszka w Trójmieście ze swoim mężem, Tomkiem Makowieckim i dwójką dzieci: 3-letnim Teofilem i roczną Gają. Zawitała jednak do stolicy na pokaz mody duetu Paprocki&Brzozowski, gdzie zaskoczyła nowym kolorem włosów! Przefarbowała je na blond! Reni Jusis lubiła eksperymentować z włosami, jednak odkąd została mamą, jej fryzura nie zaskakiwała. Najwidoczniej postanowiła coś zmienić.

Reni Jusis długo nie pokazywała się na salonach. Wokalistka od dłuższego czau mieszka w Trójmieście ze swoim mężem, Tomkiem Makowieckim i dwójką dzieci: 3-letnim Teofilem i roczną Gają. Zawiatała jednak do stolicy na pokaz mody duetu Paprocki&Brzozowski, gdzie zaskoczyła nowym kolorem włosów!

Reni JusisKapif

Reni Jusis lubiła eksperymentować z włosami, jednak odkąd została mamą, jej fryzura nie zaskakiwała. Najwidoczniej postanowiła coś zmienić. Nie sądzicie, że blond lekko ją postarza? Jak Wam się podoba Reni Jusis w jaśniejszej odsłonie?

Reni JusisKapif

Emes