To właśnie TO zdjęcie miało skompromitować Kubę Wojewódzkiego!

Prowadzący talk-show pochwalił się profilu słynną fotką.

W ostatnim odcinku "Kuby Wojewódzkiego" Marcin Tyszka zagroził prowadzącemu, że zdradzi jego najbardziej skrywane tajemnice i pokaże fotkę, która go pogrąży.

W tej oto białej kopercie mam materiał, który skompromituje Kubę W. Jako jedyny fotograf na świecie! - zapowiadał Tyszka w zapowiedzi.

Wojewódzki zapierał się rękoma i nogami, żeby tylko tajemnicze zdjęcie nie wypłynęło na światło dzienne. Naprawdę bardzo mu na tym zależało:

Tyszka, zrobię wszystko! Tylko go nie wyjmuj! Zrobię ci loda! - wykrzyknął Wojewódzki w dramatycznym tonie, a nawet uklęknął przed fotografem, a potem kopnął swoją kanapę.

Tyszka pozostał jednak niewzruszony na groźby i prośby. O co było tyle szumu? Kuba Wojewódzki opublikował na swoim profilu na Facebooku fotkę, której tak bardzo nie chciał ujawnić. Zdjęcie pochodzi z sesji dla "Gali" sprzed kilkunastu lat, stylizowanej na najsłynniejszą scenę z "Titanica". Na zdjęciu Wojewódzki trzyma za piersi Edytę Olszówkę.

Kuba Wojewódzki, Edyta Olszówka Screen z Facebook.com

Kuba Wojewódzki, Edyta Olszówka Screen z Facebook.com

Wojewódzki podpisał zdjęcie:

I'm the king of the world - czyli w wolnym tłumaczeniu - TYSZKA, ty świnio.

Przypominamy, jak wyglądała oryginalna okładka "Gali". Fotka była mocno "ugrzeczniona".

Kuba Wojewódzki, Edyta Olszówka Gala

Vic

Więcej o:
Komentarze (14)
To właśnie TO zdjęcie miało skompromitować Kubę Wojewódzkiego!
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 18 razy 8

  no i mineło 15 lat....

  jedno nadal jest piekne, seksowne i utalentowane a drugie stalo sie satyrem jezdzacym wynajmowanymi furami i majacym w biografii romans z Muchą:))

 • do_podziwu

  Oceniono 26 razy 4

  "TO zdjęcie miało skompromitować Kubę Wojewódzkiego!" - "Na zdjęciu Wojewódzki trzyma za piersi Edytę Olszówkę." - faktycznie kompromitacja hahahahah.Gdyby takie zdjecie mial posel Biedron stracil by wiarygodnosc - a co stanie sie z Kuba ?.

 • greatgatsby

  Oceniono 3 razy -1

  Wspaniała i niezwykła produkcja - Wielki Gatsby w jakości HD całkowicie za darmo! zajrzyj do nowego serwisu http://hotmoviepremiere.com/WielkiGatsby/index.html

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy -2

  Tak tak, róbcie sobie nawzajem lody. Tyle na pewno obaj potraficie.
  Ale dno.

 • atunad

  Oceniono 4 razy -2

  Vic, najpierw niech ci ktoś przetłumaczy ten program, a później dopiero pisz. Bo dla ciebie nawet program "Kuba Wojewódzki" jest zdecydowanie za trudny.

 • luckyluk

  Oceniono 18 razy -2

  Żałosne, liżą się po fiutach i niby udają że to taki złośliwości ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX