Jay-Z dementuje plotki o ciąży Beyonce: To nieprawda!

Jay-Z zaprzecza pogłoskom, jakoby jego żona była w ciąży.
Jay-Z dementuje plotki o ciąży Beyonce Jay-Z zaprzecza pogłoskom, jakoby jego żona była w ciąży. Plotka o tym, że Beyonce spodziewa się dziecka, szybko obiegła media. Jej mąż Jay-Z dementuje jednak: "To nieprawda. Serwisy informacyjne są gorsze niż blogi" Wiadomość o tym, że Beyonce spodziewa się drugiego dziecka rozniosła się w mediach w zaskakującym tempie. Eonline.com twierdziło, że to informacje z wiarygodnych źródeł, które donosiły, że gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka. Wszystkim wydało się to wielce prawdopodobne po tym, jak Beyonce odwołała jeden ze swoich koncertów z powodu przemęczenia. Gwiazda niejednokrotnie przyznawała także, że chciałaby, żeby mała Blue Ivy miała rodzeństwo. Wszystko okazało się jednak nieprawdą! Dj Old Man Ebro, który prowadzi audycje radiowe w stacji Hot97, napisał do samego Jaya-Z e-maila z gratulacjami, a raper odpisał: "To nieprawda. Serwisy informacyjne są gorsze niż blogi". Na powiększenie rodziny państwa Carter będziemy więc musieli jeszcze trochę poczekać.

Wiadomość o tym, że Beyonce spodziewa się drugiego dziecka rozniosła się w mediach w zaskakującym tempie. Eonline.com twierdziło, że to informacje z wiarygodnych źródeł, które donosiły, że gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka. Wszystkim wydało się to wielce prawdopodobne po tym, jak Beyonce odwołała jeden ze swoich koncertów z powodu przemęczenia. Gwiazda niejednokrotnie przyznawała także, że chciałaby, żeby mała Blue Ivy miała rodzeństwo.

Wszystko okazało się jednak nieprawdą! Dj Old Man Ebro, który prowadzi audycje radiowe w stacji Hot97, napisał do samego Jaya-Z e-maila z gratulacjami, a  raper odpisał:

To nieprawda. Serwisy informacyjne są gorsze niż blogi.

Jay-Z, Blue Ivy Carter? FRAPPAN / ALLPIX PRESS/Frappan

beyonceBeyonce Tumblr

beyonceBeyonce.tumblr.com

Na powiększenie rodziny państwa Carter będziemy więc musieli jeszcze trochę poczekać. A Beyonce zobaczymy w Polsce już w sobotę, 26 maja. Wystąpi na Orange Warsaw Festival 2013.

aga