Kora nie pojechała na pogrzeb byłego męża - Marka Jackowskiego

Piosenkarka nie pojawiła się na pogrzebie byłego męża.

Marek Jackowski, legenda polskiej sceny muzycznej, zmarł w sobotni poranek w swoim domu pod Neapolem z powodu rozległego zawału serca. Pogrzeb zorganizowano w ekspresowym tempie. W niedzielę po południu został pochowany w miasteczku San Marco di Castellabate, gdzie mieszkał z żoną i trzema córkami. Na pogrzebie zabrakło Kory, która nie dała rady dotrzeć na ostatnie pożegnanie byłego męża.

Kora, Marek JackowskiEast News

Piosenkarka w wywiadzie dla radiowej "Trójki" powiedziała:

To jest rozpacz, trudno się z tym pogodzić, wielki smutek. Mnie się zawsze wydawało, że Marek będzie bardzo, bardzo długo żył, bo był optymistą, dobrym człowiekiem. Grałam koncert, dowiedziałam się na dwie godziny przed koncertem, dedykowałam go Markowi.

Maanam w Alei Gwiazd RMF FM, n/z: Olga Jackowska - Kora i Marek Jackowski, Krakow, 11.07.09 r.  fot Lukasz Gagulski/FORUMFORUM

Marek Jackowski i Kora byli małżeństwem przez 13 lat, rozwiedli się w 1984 roku, lecz przez kolejne 24 wspólnie tworzyli zespół "Maanam". Syn pary muzyków, Mateusz zdążył dotrzeć na pogrzeb ojca, jednak jego matce się to nie udało, m.in. ze względów zdrowotnych. Kora przyznała, że jest zszokowana nagłą śmiercią byłego męża i żałuje, że nie uda im się już nic wspólnie stworzyć.

Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Trudno się z tym pogodzić, odczuwam wielki smutek. Myśl o tym, że coś jeszcze razem zrobimy przemykała i przez Marka głowę i przez moją - powiedziała Kora w audycji.

Marek Jackowski przez ostatnie lata swojego życia mieszkał we Włoszech, gdzie pracował nad nowym materiałem muzycznym. Za kilka dni miał pojawić się w Polsce na koncertach w Krakowie i Kielcach. Niestety fani nie doczekali jego scenicznych popisów.

Emes

Więcej o:
Komentarze (8)
Kora nie pojechała na pogrzeb byłego męża - Marka Jackowskiego
Zaloguj się
 • samozwaniec

  Oceniono 21 razy 3

  Babcia Kora nie powinna jechac na pogrzeb Marka.Zdradzala go cale zycie i byloby wielkim nietaktem pojawienie sie jej na pogrzebie.Jak Go znalem,Marek na pewno by sobie nie zyczyl jej obecnosci.

 • kabalaka

  Oceniono 2 razy -2

  Mam takie wrażenie, że Polacy nie chcą wspierać swojego państwa. Wiadomo, że nabywamy to co jest które mniej kosztują, ale może powinniśmy więcej uwagi zwracać na to co polskie? W sieci jest kampania Patriotyzm Zakupowy. Zdrówka!

 • kabalaka

  Oceniono 2 razy -2

  Wydaje mi się, że Polacy nie chcą wspierać swojego państwa. To oczywiste, że nabywamy produkty tańsze, lecz może powinniśmy większą uwagę zwracać na rzeczy polskie? W sieci jest kampania Patriotyzm Zakupowy. Pozdro!

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 16 razy -2

  A to k*rwa ta K0ra. Kolejna po Rozenkowej. która dostała nazwisko za Darmo, a na koniec nie powiedziała "dziękuję".

 • wilkowiecko

  Oceniono 10 razy -2

  Kora w wywiadzie dla radiowej "Trójki" powiedziała: To jest rozpacz, trudno się z tym pogodzić, wielki smutek.

  "A ludzie godali,
  godali uczeni,
  Że to nie łzy są,
  ale że kamienie,
  I -- że nikt na nie...
  nie czeka !!!"

  "Kora przyznała, że jest zszokowana nagłą śmiercią byłego męża i żałuje,
  że nie uda im się już nic wspólnie stworzyć."

  Mnie sie tyż roz zdarzyło, ze znalozlem pugilares pełen pieniędzy.
  Do dzisioj bardzo mocno żałuje, że nie było w nim choćby ze dwa albo trzy razy więcy !!!

 • rudawydra

  Oceniono 7 razy -3

  Skoro był Byłym to obowiązku takiego nie miała

 • kocurka29

  Oceniono 20 razy -18

  A po co miała jechać?Przecież jak ktoś z kimś się rozchodzi,to oznacza to:nie znamy się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX