W "X Factor" doszło do "ROZŁAMU" małżeństwa! Odpadła Maja Hyży!

Ktoś musiał się pożegnać z programem.

W sobotnim półfinale "X Fator" doszło do tego, co było nieuniknione: małżeństwo Maja i Grzegorz Hyży musiało się w końcu rozdzielić. Maja Hyży zaśpiewała "Smooth operator", Sade'a. Po jej występie z ust Tatiany Okupnik padły wyjątkowo ostre jak na nią słowa:

Wyszło ok, ale uważam, że na tym etapie Twój udział w "X Factorze" powinien się zakończyć - oceniła surowo.

Wojewódzki próbował bronić swojej podopiecznej, ale nawet on chyba nie był do końca przekonany:

Ważna jest odpowiedź na pytanie, czego się dowiedziałaś o sobie. Nawet jeśli odstajesz wokalnie, to trafiasz do innych. Nie każdy to potrafi - odparował wskazując na Okupnik.

Maja HyżyKapif

W porównaniu do Mai, występ jej męża, Grzegorza Hyży, spotkał się z dużo cieplejszym przyjęciem. Wokalista wykonał "I need a dollar". Nie wiemy jak, ale Wojewódzki podskórnie przewidział mające nadejść wydarzenia.

Największym wrogiem show-biznesu jest przewidywalność. Od tygodnia słyszę, że będzie dziś dogrywka pomiędzy małżeństwem Hyży. Mam nadzieję, że będzie inaczej, że nas państwo zaskoczą - rozmarzył się.

Grzegorz HyżyKapif

Niestety płonne jego nadzieje. Stało się dokładnie tak, jak przewidział juror: w dogrywce stanęli przeciwko sobie Maja i Grzegorz Hyży. Jurorów nagle ruszyło serce. Oznajmili, że w związku z wyjątkową sytuacją, dają uczestnikom wolną rękę. Pozwolili, by to sami uczestnicy sami zdecydowali, kto odpadnie. Jednak żadne z nich nie chciało zgodzić się na takie rozwiązanie - woleli by to jurorzy zadecydowali.

Grzegorz Hyży, Maja Gyży, Patrycja KazadiEast News

Jurorów ogarnęły iście... rozwodowe nastroje.

Czuję się jak świadek na rozwodzie. Grzegorz, mój głos jest za Mają, nie jest jednak przeciwko tobie - zawyrokował Kuba Wojewódzki.

To Tatiana przesądziła o tym, że z programu odpadła Maja. Apelowała jednak o miłość:

Powiem wam o jednej rzeczy, która jest najważniejsza. Posiadanie w życiu prywatnym bazy, jaką jest ukochana osoba, jest najważniejsze - pouczała.

Grzegorz Hyży, Maja Hyży, X FactorMat.prasowy

Wydaje nam się, że małżeństwo Hyży nie potrzebuje dobrych rad, doskonale dogadują się sami.

Trzymamy się dalej razem. Przyszliśmy do programu jako małżeństwo, ale przede wszystkich jako soliści - powiedziała Maja Hyży w niedzielnym "Dzień dobry TVN".

Już za tydzień o zwycięstwo powalczą: Klaudia Gawor, Grzegorz Hyży i Wojtek Ezzat. Finał odbędzie się wyjątkowo niedzielę. Żałujecie, że odpadła Maja Hyży?

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
W "X Factor" doszło do "ROZŁAMU" małżeństwa! Odpadła Maja Hyży!
Zaloguj się
 • eflin

  Oceniono 61 razy 45

  A ja uważam że zachowanie Pana Grzegorza było słabe - gdy okazało się, że to on przechodzi dalej krzyknął tylko "jest!", zrobił zwycięski gest i w w żaden sposób nie zainteresował się żoną, która na pewno była smutna że przegrała. Moim zdaniem gdy się kogoś kocha to pierwszym odruchem w takiej sytuacji jest przytulenie, dobre słowo. Nie wróżę niestety im najlepiej na przyszłość (a szkoda bo wydawali się sympatyczni)

 • mosiek.

  Oceniono 16 razy 14

  Ktoś musi odpaść. Przechodzą dalej najlepsi.

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 2

  Chyżo odpadła...

 • Gość: Maja Hyży

  0

  :( smutno

 • Gość: Maja Hyży

  0

  :( tak smutno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX