Pamiętacie Paulinę Pszech z I edycji "Top Model"? Powiększyła sobie...

Modelka postanowiła powiększyć sobie pośladki!
Paulina Pszech powiększyła pośladki Pamiętacie uczestniczkę I edycji "Top Model"? Paulina Pszech była jedna z uczestniczek pierwszej edycji "Top Model". W "Dzień Dobry TVN" aspirująca gwiazda wybiegu wyznała, że powiększyła sobie... pupę Paulina Pszech była jedną z uczestniczek pierwszej edycji "Top Model. Zostań modelką". Po zakończeniu programu ślad po niej zaginął. Teraz aspirująca modelka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie wyznała, że powiększyła sobie... pupę! - W okresie dojrzewania zauważyłam, że moja pupa nie jest idealna i wtedy pojawiły się kompleksy - zdradziła modelka. Jakiś czas temu Paulina dowiedziała się o casting do programu, który finansuje tego typu zabiegi. Wysłała sms-a, dostała się i ... wszczepiono jej silikonowe implanty w pośladki. - Na początku czułam, że jest tam coś twardego, ale teraz już nie zauważam różnicy. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Teraz ta pupa w końcu jest - mówi Pszech. Uważacie, że rzeczywiście miała powody do kompleksów?

Paulina Pszech wzięła udział w pierwszej edycji "Top Model. Zostań modelką" i później ślad po niej zaginął. Pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie wyjawiła, że powiększyła sobie... pupę!

Zauważyłam, że moja pupa nie jest idealna kiedy dojrzewałam i wtedy pojawiły się kompleksy. Koledzy mi dokuczali i nawet wymyślili wierszyk: Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył cię dla hecy - opowiedziała w programie modelka.

Paulina PszechTVN

O możliwości zabiegu dowiedziała się od koleżanki, która opowiedziała, że można zgłosić się na casting do programu, który taką operację by sfinansował. Pszech wysłała smsa, dostała się i ... wszczepiono jej silikonowe implanty w pośladki.

Na początku czułam, że coś tam jest twardego, ale teraz już nie jest to odczuwalne. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Teraz ta pupa w końcu jest - mówi Pszech.

paulina pszechTVN

Uważacie, że rzeczywiście miała powód do kompleksów?

Top Model. Zostań modelką  materiały prasowe TVNmateriały prasowe TVN

Emes