Dorota Gardias zdradziła termin porodu

Pogodynka opowiedziała, kiedy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko.

Dorota Gardias gościła w "Dzień Dobry TVN", a w nim opowiedziała o swojej ciąży. Zdradziła także, zazwyczaj skrywany przez gwiazdy, sekret i opowiedziała o tym, kiedy spodziewa się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Termin mamy na początek września, ale myślę, że końcówka sierpnia też może się załapać - wyjaśniła w programie.

Pogodynka nie chce na razie rezygnować z pracy i zamierza być aktywna zawodowo, jak najdłużej się da.

Czuję się fantastycznie, więc mogę pracować do końca ciąży - zdradziła.

Dorota GardiasKapif

Rzeczywiście, gwiazda jest w 5. miesiącu ciąży, a jej stan błogosławiony zdradza tylko delikatnie zarysowany brzuszek. Poza tym jest szczuplutka. Chwili w której Gardias dowiedziała się o ciąży, nie wspomina zbyt dobrze. Pogodynka miała huśtawkę nastrojów.

To jest ogromna zmiana w życiu kobiety, z jednej strony ogromna radość, a z drugiej pytania czy sobie dasz radę, czy będziesz w stanie wszystko ogarnąć. Ale ten czas mija po dwóch, trzech miesiącach, a potem jest tylko czekanie i radość. Trzeba się przyzwyczaić do tej myśli, że się będzie rodzicem, jest to fajny stan - zachwalała.

Po pierwszym szoku przyszedł jednak czas na wykonanie zadania. Gardias podchodzi do porodu bardzo konkretnie:

Podchodzę do tego zadaniowo, dlatego niekoniecznie jest mi potrzebny partner przy porodzie. Mój partner, Piotr, mówi, że jeśli będzie taka wola z mojej strony, to będzie mi towarzyszył. Natomiast ja wiem, że muszę współpracować z położną, z lekarzem i muszę wykonać ciężką pracę. A głaskanie po rączce czy po główce będzie później - wyjaśniła swoją strategię.

Warszawa, 27.04.2013. Otwarcie salonu Peticado.N.z Dorota Gardias. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUMFORUM/Krzysztof Jarosz

Pogodynka lubi być przygotowana na każdą ewentualność, dlatego zachwalała szkołę rodzenia. Gardias marzy się naturalny poród i przyjście na świat dziecka chciałaby powierzyć siłom natury:

Jeżeli będzie wskazanie na cesarskie cięcie, to oczywiście tak, natomiast chciałabym jednak spróbować urodzić sama - wyjaśniła.

Gardias rzeczywiście do wielu spraw podchodzi zadaniowo.

Planując sobie listę rzeczy, które się realizuje w ciągu roku, to był jeden z planów i to się pięknie spełniło na początku roku - powiedziała ze śmiechem.

Dorota GardiasKapif

Przy okazji mówienia o ciąży, Gardias zdradziła też miejsce, w którym będzie rodzić:

Medicover, tam będę rodzić, świadomość, że się ma dobrą opiekę jest niezwykle ważna - dodała.

Vic