Zendaya napisała książkę! Pojawi się już w sierpniu

Nastolatki znajdą tam coś dla siebie.
Zendaya napisała książkę! Nastolatki znajdą tam coś dla siebie Zendaya wyda książkę "In Between U and Me", w której udziela porad młodym ludziom jak być zdrowym i szczęśliwym. Dzieło ukaże się w USA 6 sierpnia Zendaya podpisała kontrakt z wydawnictwem Disney Publishing Worldwide i już niedługo światło dzienne ujrzy jej pierwsza książka! W "In Between U and Me: How to Rock Your Tween Years with Style and Confidence" Zendaya udziela młodym ludziom rad, jak być szczęśliwym i zdrowym. W książce znajdziemy prywatne zdjęcia, anegdoty, przepisy, playlisty, różnego rodzaju zapiski młodej aktorki i porady ekspertów. "In Between U and Me: How to Rock Your Tween Years with Style and Confidence" zadebiutuje na półkach za oceanem 6 sierpnia. Mamy nadzieję, że niedługo później znajdziemy ją w sklepach w Polsce.

Zendaya podpisała kontrakt z wydawnictwem Disney Publishing Worldwide i już niedługo światło dzienne ujrzy jej pierwsza książka! W "In Between U and Me: How to Rock Your Tween Years with Style and Confidence" Zendaya udziela młodym ludziom rad, jak być szczęśliwym i zdrowym.

In Between U and Me: How to Rock Your Tween Years with Style and Confidence, Zendayamat.promocyjne

W książce znajdziemy prywatne zdjęcia, anegdoty, przepisy, playlisty, różnego rodzaju zapiski młodej aktorki i porady ekspertów. "In Between U and Me: How to Rock Your Tween Years with Style and Confidence" zadebiutuje na półkach za oceanem 6 sierpnia. Mamy nadzieję, że niedługo później znajdziemy ją w sklepach w Polsce.

Chcielibyście przeczytać tę książkę?

nn