Beyonce i Jay-Z spodziewają się drugiego dziecka?

Czy najsławniejsza para przemysłu muzycznego będzie miała kolejne dziecko?
Beyonce i Jay-Z spodziewają się dziecka? Czy najsławniejsza para przemysłu muzycznego będzie miała kolejne dziecko? Według doniesień zachodnich mediów, Beyonce i Jay Z mogą spodziewać się drugiego dziecka. Plotki pojawiły się po zeszłotygodniowej gali MET. Według doniesień zachodnich mediów, Beyonce i Jay Z mogą spodziewać się drugiego dziecka. Plotki pojawiły się po zeszłotygodniowej gali MET. Beyonce miała na sobie kreację od Givenchy z wysoką talią i paskiem, co miało ostrożnie zakamuflować jej powiększający się brzuch - twierdzą źródła portalu Page Six. Temat stał się tym bardziej gorący, że niedawno w wywiadzie dla "Good Morning America" Beyonce powiedziała: "Chciałabym mieć więcej dzieci. Myślę, że moja córka potrzebuje towarzystwa." Spekulacje nie są jednak potwierdzone. Osoba z otoczenia gwiazdy, powiedziała, że para planuje kolejne dziecko, jednak dopiero po zakończeniu trasy koncertowej Beyonce "Mrs. Carter Show World Tour". W niedawnym wywiadzie piosenkarka o ewentualnej ciąży powiedziała: "Stanie się to, ale w odpowiednim i sprzyjającym czasie." Beyonce i Jay-Z mają półtoraroczną córkę, Blue Ivy.

Według doniesień zachodnich mediów, Beyonce i Jay Z mogą spodziewać się drugiego dziecka. Plotki pojawiły się po zeszłotygodniowej gali MET.

Beyonce miała na sobie kreację od Givenchy z wysoką talią i paskiem, co miało ostrożnie zakamuflować jej powiększający się brzuch - twierdzą źródła portalu Page Six.

Temat stał się tym bardziej gorący, że niedawno w wywiadzie dla "Good Morning America" Beyonce powiedziała:

Chciałabym mieć więcej dzieci. Myślę, że moja córka potrzebuje towarzystwa.

Beyonce attends The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit celebrating CHARLES SYKES/INVISION/AP/Charles Sykes

Spekulacje nie są jednak potwierdzone. Osoba z otoczenia gwiazdy, powiedziała, że para planuje kolejne dziecko, jednak dopiero po zakończeniu trasy koncertowej Beyonce "Mrs. Carter Show World Tour". W niedawnym wywiadzie piosenkarka o ewentualnej ciąży powiedziała:

Stanie się to, ale w odpowiednim i sprzyjającym czasie.

Beyonce PR Photos

Beyonce i Jay-Z mają półtoraroczną córkę, Blue Ivy.

Beyonce, Blue Ivy Intsagram HBO

Emes

Więcej o:
Komentarze (11)
Beyonce i Jay-Z spodziewają się drugiego dziecka?
Zaloguj się
 • mosiek.

  Oceniono 13 razy 7

  A niech ma tyle dzieci ile chce. Wątpię, że tak szybko zaszła w kolejną ciąże.

 • mp3zadarmo

  Oceniono 4 razy 4

  ale to na 100% pewne ...?

 • kabalaka

  Oceniono 2 razy 2

  Macie może jakąś stronę ze wskazówkami jak wykonać wystrzałowy makijaż? Chciałabym na ślubie brata dobrze wyglądać. Znalazłam troszkę w necie, wpisywała Szminka i puder. Pomóżcie mnie!

 • szemrana

  0

  raczej drugiej poduszki pod kiecą ;D

 • mingolongo

  Oceniono 2 razy 0

  PRAWIE biali.

 • marta0322

  Oceniono 3 razy -1

  "Beyonce i Jay-Z spodziewają się drugiego dziecka?Mają już 1,5 roczną córkę. "
  a co ma jedno do drugiego ?!

 • kabalaka

  Oceniono 1 raz -1

  Biedna Angelina, ponieważ postąpiła dość radykalnie. Niby to, że była na jakiejś wyniszczającej diecie było jedną z przyczyn takiego stanu, że miała spore szanse na chorobę rakową. Modlę się, iż powróci do zdrówka oraz jak już pójdzie na dietę to na Dietę Fultona.

 • liczydlo

  Oceniono 3 razy -3

  "Anna German" film w którym wskazano jak Słowianie w nowoczesny sposób, powinni wyrażać, swoje uczucia. Hołdowanie postępowi, według mentalności germańskiej, latynoskiej, celtyckiej czy iberyjskiej, ewidentnie nam nie wychodzi. Wszystkie artystyczne wypociny' takie jak filmy, spektakle, muzyka, zwyczaje za wszelką cenę, chcące dorównać tzw. zachodowi, wykonujemy jak błazenadę męczących się klanów. Normalnemu Polakowi nie trzeba o tym pisać, wystarczy żeby potrafił porównać np. polskie seriale do wskazanego serialu 'Anna German". A jak waszym zdaniem na tle tego filmu, można ocenić hollywoodzkie ... sagi ?

 • liczydlo

  Oceniono 4 razy -4

  Stwierdzam, że bardzo rzadko w nowoczesnej kinematografii, osoby odpowiedzialne za tworzenie filmów, potrafią w taki przekonywujący sposób, podkreślić wartości ludzkie. Nawet występujące - podczas emisji, usterki techniczne w żaden sposób nie zdołały obniżyć, estetycznych i psychologicznych walorów tego filmu. Scenografia i aktorskie jej wykonanie, podkreślające godność ludzką, powinny stanowić „skrypt” dla wszystkich akademii filmowych w celu podniesienia, metodycznych i pedagogicznych umiejętności, współczesnych artystów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX