Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed ponad 20 lat! Nie uwierzycie, jak wtedy wyglądała!

Przyszła podróżniczka była fanką wojskowego stylu.

Martyna Wojciechowska podzieliła się ze swoimi fanami wyjątkową pamiątką. Podróżniczka dodała na swój profil na Facebooku zdjęcie sprzed ponad 20 lat! Wojciechowska poinformowała fanów, że wybiera się właśnie na na spotkanie klasowe swojego liceum. Zdjęcie zostało zrobione ok. 1990 roku, Wojciechowska miała więc na nim ok. 16 lat!

Martyna WojciechowskaScreeb z Facebook.com

Podróżniczka opatrzyła fotkę opisem:

Martyna WojciechowskaScreen z Facebook.com

Wojciechowska była wtedy fanką wojskowego stylu. Na fotce ma na sobie bojówki i zieloną koszulę. Chyba nawet ona sama nie przypuszczała, ze zostanie w przyszłości blondynką. Ponad 20 lat temu stawiała na naturalny brąz. Patrząc na te zdjęcie już rozumiemy, skąd u Wojciechowskiej zafascynowanie egzotycznymi podróżami zahaczającymi o survival. Już od najmłodszym lat ciągnęło ją do takich klimatów.

Martyna WojciechowskaScreen z Facebook.com

Patrząc na tę fotkę trudno uwierzyć, dziś Martyna Wojciechowska jest platynową blondynką. Podróżniczka samotnie wychowuje 5. letnią córeczkę, Marysię.

05.02.2013 Warszawa  Disney On Ice - premiera widowiska  N/Z: Martyna Wojciechowska z corka  fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Sądzimy jednak, że w głębi duszy pozostała buntowniczką sprzed lat. Bardzo się zmieniła od czasów wczesnej młodości?

Vic

Więcej o: