Tatiana Okupnik PŁACZE w "X Factor"! I zalicza wpadkę. Wygadała się, że...

Przez jurorką postawiono niełatwy wybór.
Tatiana Okupnik płakała Przez jurorką postawiono niełatwy wybór W ostatnim odcinku "X Factor" Tatiana Okupnik zaliczyła niemałą wpadkę. Jurorka tak się zapomniała, że... wygadała się o ślubie Michała Urbaniaka! W ostatnim odcinku "X Factor" Tatiana Okupnik zaliczyła niemałą wpadkę. Po rozpoczynającym program występie wszystkich uczestników show, którzy zaśpiewali "Somebody to love", jurorka tak się zapomniała, że... wygadała się o ślubie Michała Urbaniaka! - Chciałam tę informację zachować dla siebie, ale powiem. Za kilkanaście godzin Michał Urbaniak weźmie ślub ze swoją Dośką w Nowym Jorku. Wam to dedykuję - powiedziała. Cóż, cała nadzieja w tym, że paparazzi nie zdążą dolecieć do Nowego Jorku w kilkanaście godzin... Ale to jeszcze nie koniec emocjonujących reakcji wokalistki. Wiadomo, że talent show rządzą się swoimi prawami, a żeby zwiększyć zainteresowanie w każdym odcinku ktoś musi odpaść. Tego napięcia nie wytrzymała jednak Tatiana Okupnik. Jurorka tak bardzo zbliżyła się do swoich podopiecznych, że kiedy przyszło do decydowania o tym, kto odpadnie z programu, Okupnik się rozpłakała! Jurorka miała wybrać pomiędzy Girls on Fire a Aichą i Asteyą. Żeby dać ujście emocjom, zaczęła nawet przeklinać! W końcu przez łzy zawyrokowała, że odpadną Aicha i Asteya. Okupnik od razu podbiegła do dziewczyn i je uściskała. To się nazywa przywiązanie!

W ostatnim odcinku "X Factor" Tatiana Okupnik zaliczyła niemałą wpadkę. Po rozpoczynającym program występie wszystkich uczestników show, którzy zaśpiewali "Somebody to love", jurorka tak się zapomniała, że... wygadała się o ślubie Michała Urbaniaka!

Chciałam tę informację zachować dla siebie, ale powiem. Za kilkanaście godzin Michał Urbaniak weźmie ślub ze swoją Dośką w Nowym Jorku. Wam to dedykuję - powiedziała.

Cóż, cała nadzieja w tym, że paparazzi nie zdążą dolecieć do Nowego Jorku w kilkanaście godzin...

tatiana okupnik kapif

Ale to jeszcze nie koniec emocjonujących reakcji wokalistki. Wiadomo, że talent show rządzą się swoimi prawami, a żeby zwiększyć zainteresowanie w każdym odcinku ktoś musi odpaść. Tego napięcia nie wytrzymała jednak Tatiana Okupnik. Jurorka tak bardzo zbliżyła się do swoich podopiecznych, że kiedy przyszło do decydowania o tym, kto odpadnie z programu, Okupnik się rozpłakała!

Tatiana Okupnik Kapif

Jurorka miała wybrać pomiędzy Girls on Fire a Aichą i Asteyą. Żeby dać ujście emocjom zaczęła nawet przeklinać! W końcu przez łzy zawyrokowała, że odpadną Aicha i Asteya. Okupnik od razu podbiegła do dziewczyn i je uściskała. To się nazywa przywiązanie!

Aicha, Asteya, X Factor Forum

Vic

Chciałam tę informację zachować dla siebie, ale powiem. Za kilkanaście godzin Michał Urbaniak weźmie ślub ze swoją Dośką w Nowym Jorku. Wam to dedykuję.
Więcej o:
Komentarze (8)
Tatiana Okupnik PŁACZE w "X Factor"! I zalicza wpadkę. Wygadała się, że...
Zaloguj się
 • kocurka29

  Oceniono 110 razy 84

  Powinna popłakać nad swoim "Skyfall".

 • sansa

  Oceniono 34 razy 22

  "Cóż, cała nadzieja w tym, że paparazzi nie zdążą dolecieć do Nowego Jorku w kilkanaście godzin..." - no i że przestanie działać internet i telefony, odkrywczy pismaczyno :)))

 • carlos512

  Oceniono 10 razy 8

  "Okupnik popłakała się na wizji! A potem wygadała, że... "

  Tytuł jest KŁAMLIWY !!!
  Okupnik najpierw wygadała o ślubie (na początku programu), a potem się popłakała (na zakończenie)

 • zuzia888

  Oceniono 40 razy 6

  ona jest okropnaaaa!!!

 • obrain

  Oceniono 3 razy 3

  W nowym yorku nie ma przecież paparatzi, wszyscy sa w polsce i w razie czego natychmiast lecą wszyscy do new york. A potem to stado wraca spowrotem bo tam się nic nie dzieje a tu być może mucha zesrała się na `ustawionym ` spacerze

 • Grzegorz Szulc

  Oceniono 1 raz 1

  Tatianko masz przepiękny tyłeczek, super nogi i cudne suteczki, jesteś ideałem kobiety...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX