Gwyneth Paltrow: Zamiast kłócić się z mężem, uprawiaj z nim seks oralny!

Aktorka była gościem talk-show prowadzonego przez Chelsea Handler, która ujawniła publiczności pewną bardzo interesującą, prywatną rozmowę z aktorką.
Niepoprawna Paltrow "Zamiast kłócić się z mężem, uprawiaj z nim seks oralny!" Gwyneth Paltrow gościła w talk-show Chelsea Handler, która ujawniła publiczności, że aktorka doradziła jej kiedyś w sprawach łóżkowych. Gwyneth Paltrow, która zawsze uchodziła za jedną z tych gwiazd Hollywood, które nigdy nie wywołają żadnego skandalu, właśnie zaskoczyła wszystkich. W programie "Chelsea Lately" prowadząca program przytoczyła rozmowę, która miała miejsce podczas kolacji, w której uczestniczyły m.in. obie panie. Handler opowiedziała, że tamtego wieczoru pewna kobieta strasznie narzekała na to, że właśnie przeszła burzliwą kłótnię ze swoim mężem. Według niej Paltrow dała jej bardzo nietypową radę: - Cokolwiek robisz, po prostu zrób na odwrót, podejdź do niego z miłością i zrób mu loda. Gwyneth była strasznie zakłopotana opowieścią koleżanki, chowała twarz w dłoniach i zapytała tylko: - Co jeśli ogląda to moja mama? Trzeba jednak przyznać, że ostatnio Gwyneth zrywa z wizerunkiem nieśmiałej kobiety. Podczas premiery filmu "Iron Man 3" w Los Angeles pojawiła się w odważnej kreacji odsłaniającej jej piękne ciało i ujawniającej... brak bielizny! Paltrow wyznała kiedyś, że jej małżeństwo z Chrisem Martinem, wokalistą zespołu Coldpaly, trwa już 10 lat, ponieważ nie unika kompromisów.

Gwyneth Paltrow, która zawsze uchodziła za jedną z tych gwiazd Hollywood, które nigdy nie wywołają żadnego skandalu, właśnie zaskoczyła wszystkich. W programie "Chelsea Lately" prowadząca program przytoczyła rozmowę, która miała miejsce na kolacji, w której uczestniczyły m.in. obie panie. Handler opowiedziała, że podczas kolacji pewna kobieta strasznie narzekała na to, że właśnie przeszła burzliwą kłótnię ze swoim mężem. Według niej Paltrow dała jej bardzo nietypową radę:

Cokolwiek robisz, po prostu zrób na odwrót, podejdź do niego z miłością i zrób mu loda.

Gwyneth była strasznie zakłopotana opowieścią koleżanki, chowała twarz w dłoniach i zapytała tylko:

Co jeśli ogląda to moja mama?

Gwyneth PaltrowScreen E! Online

Gwyneth PaltrowScreen E! Online

Zobaczcie tu jak wyglądała ta rozmowa:

Trzeba jednak przyznać, że ostatnio Gwyneth zrywa z wizerunkiem nieśmiałej kobiety. Na premierze filmu "Iron Man 3" w Los Angeles pojawiła się w odważnej kreacji odsłaniającej jej piękne ciało i ujawniającej brak bielizny!

Cast member Gwyneth Paltrow poses at the premiere of REUTERS/MARIO ANZUONI

W rozmowie z Ellen Degeneres przyznała, że musiała "sięgnąć po golarkę" zanim założyła tę kreację, ponieważ wcześniej utrzymywała "tam na dole fryzurę w stylu lat 70.".

Paltrow wyznała kiedyś, że jej małżeństwo z Chrisem Martinem, wokalistą zespołu Coldpaly, trwa już 10 lat, ponieważ nie unika kompromisów.

Co sądzicie o śmiałej radzie gwiazdy?

aga