Wojewódzki broni swojego podopiecznego w "X Factor": Jak nie macie argumentów na krytykę, to zamilknijcie!

Juror był waleczny.

W ostatnim odcinku "X Factor" Kuba Wojewódzki był bardzo wojowniczy i bronił swojego podopiecznego niemal jak lwica dzieci. Filip Mettler zaśpiewał "Without You" Ushera i Davida Guetty. Jednak jurorzy nie byli zachwyceni:

Zdecydowanie lepiej niż w zeszłym tygodniu - Tatiana Okupnik dostrzegła jakieś pozytywy występu.

Bardziej krytyczny był Czesław Mozil:

To idzie za szybko - ocenił.

Wojewódzkiemu nie spodobało się, że jego koledzy z jurorskiej ławy nie docenili talentu jego podopiecznego:

Jak nie macie argumentów na krytykę, to zamilknijcie - stwierdził trochę obrażony.

Przy okazji wyszło na jaw, że Wojewódzki jest ogromnym fanem Lewandowskiego. W hołdzie ostatniego wyczynu piłkarza, założył do programu koszulkę Borussi Dortmund. Jedna z faworytek programu, urocza Maja Hyży, tym razem niestety nie udźwignęła wybranego przez siebie utworu. Hyży zaśpiewała "Only Girl In The World", Rihanny.

Bardzo bardzo chciałem, żeby to się udało. Ale sądzę, że to było dla ciebie za trudne. To wszystko się rozkleja. Ja wiem, że ty dobrze śpiewasz, ale nie wyszło ci - skomentował ostro jak na siebie Mozil.

W tym odcinku zaskoczył wszystkich znakomity występ Wojciecha Ezzata z utworem Bruno Marsa "Treasure". Jurorzy oczami wyobraźni widzieli już go finale:

Próbowałem sobie ostatnio wyobrazić finałową trójkę i powiem ci, że ja cię w tej trójcę widzę - ocenił Kuba.

Jako ostatni zaśpiewał Grzegorz Hyży, czyli mąż pięknej Mai. Hyży porwał do tańca i pokazał, że w rozrywkowych klimatach też się odnajduje. Styliści chyba jednak zaszaleli, bo zafundowali Hyżemu spodnie z naprawdę niskim krokiem!

Grzegorz HyżyScreen z Youtube.com

Obrona Wojewódzkiego niestety nie wystarczyła, z programu odpadł właśnie Filip Mettler. A czyj występ Wam najbardziej się podobał?

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
Wojewódzki broni swojego podopiecznego w "X Factor": Jak nie macie argumentów na krytykę, to zamilknijcie!
Zaloguj się
 • katia1

  Oceniono 16 razy 10

  A ta cała Maja kiedy odpadnie ????????????????????????? Każda piosenka zle zaśpiewana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • m.jackson4ever

  Oceniono 12 razy 8

  Majka powinna odpaść, nie umie śpiewać, zniszczyła piosenkę :// tak samo jej mężuś, tvn bawi się emocjami widzów, znowu.

 • zakumaj

  Oceniono 5 razy 5

  Gdyby Maja nie była u Wojewódzkiego już dawno by odpadła on sam by mówił jak ona pieje . Nwm co Tatiana widzi trudnego w tej piosence trzeba ją mieć po prostu talent a Maja go nie ma.... Niech odpadnie a nie odpadają osoby które naprawdę mają talent .

 • agatka.wariatka

  Oceniono 2 razy 2

  Wyjątkowo słaba edycja X Faktora. W eliminacjach wydawało się, że jest potencjał, ale po rxzej nietrafnej selekcji jurorów, wyszedł program zupwłnie bezpłciowy. Wojewódzki ma bardzo słabą ekipę, a Maja to zupełne nieporozumienie. Filipa w ogóle mi nie jest szkoda. W całym zestawia jedynie "Palestyniańczyk" prezentuje się całkiem fajnie.

 • justbeliever

  Oceniono 4 razy 2

  Nie sądziłam, że kiedykolwiek usłyszę o piosence Rihanny, że jest trudna. Są tysiące coverów na youtubie i jakoś ludzie sobie radzą. Szkoda tylko Filipa, Wojewódzki nie miał na niego pomysłu. A nie był : polski Justin Timberlake. Nie dziękuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX