Beata Sadowska jest w ciąży!

Beata Sadowska spodziewa się pierwszego dziecka.
Beata Sadowska jest w ciąży! Prezenterka Polsat Cafe niebawem zadebiutuje w roli mamy Beata Sadowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Dla 39-latniej prezenterki Polsat Cafe i jej partnera Pawła Kunachowicza będzie to pierwsze dziecko Beata Sadowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Dla 39-letniej prezenterki i jej partnera Pawła Kunachowicza będzie to pierwsze dziecko. - Przyszła mama czuje się świetnie i jest przeszczęśliwa. Myślę, że nie mogła sobie wybrać lepszego momentu na macierzyństwo - mówi znajoma Sadowskiej w magazynie "Na żywo". Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Prezenterka znana z Polsat Cafe niebawem zadebiutuje w roli mamy. Beata Sadowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Dla 39-latki i jej partnera Pawła Kunachowicza będzie to pierwsze dziecko.

Przyszła mama czuje się świetnie i jest przeszczęśliwa. Lepszego momentu na zostanie mamą nie mogła sobie wyobrazić - mówi znajoma Sadowskiej w magazynie "Na żywo".

Paweł Kunachowicz, Beata SadowskaKapif

Beata SadowskaKapif

Para zaręczyła się rok temu, ale na razie nie panuje ślubu. Plotek.pl gratuluje przyszłym rodzicom!

Mag

Więcej o:
Komentarze (3)
Beata Sadowska jest w ciąży!
Zaloguj się
 • motylek1501

  Oceniono 10 razy 6

  "Para jest zaręczyła się rok temu, ale na razie nie panuje ślubu" hmm jak już coś piszecie to z sensem i bez błedów bo te zdanie zadnego tołku nie ma

 • vanillamilk

  Oceniono 5 razy 5

  Pawła Kunachowicz - czy to ten sam adwokat który zasiadał w radzie Nadzorczej Amber Gold?

 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy -4

  Glupio sobie zaplonawali te ciaze bo oczy swiata zwrocone sa na ciaze Kate, normalna, bez brzuszkow i tego typu pieprzenia farmazonow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX