Zamachowski oświadczył się Richardson! Dziennikarka zdradza, jak wyglądały zaręczyny i czy planują dzieci

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski niebawem wezmą upragniony ślub.
Zamachowski oświadczył się Richardson! Dziennikarka w rozmowie z "Vivą" zdradza swoje plany na przyszłość Monika Richardson w wywiadzie dla "Vivy" opowiedziała o swoim życiu ze Zbigniewem Zamachowskim. Okazuje się, że para podjęła już decyzję o ślubie Monika Richardson w wywiadzie dla magazynu "Viva" opowiadała o swoim życiu ze Zbigniewem Zamachowskim. Okazuje się, że wiedzie im się tak dobrze, że postanowili się pobrać! "Z głupia frant weszliśmy do jubilera. Zbyszek poprosił o pokazanie pierścionka z trzema diamencikami. Włożył mi go na palec i powiedział: To twój, zaręczynowy. Podoba ci się? To było takie zwyczajne, bez patosu, kwiatów. To było wyzwalające, podjęliśmy decyzję" - mówi Richardson na łamach "Vivy". Richardson ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa (z Willem Richardsonem i Jamie'im Malcolmem). Teraz ma być zupełnie inaczej. "Chciałabym przestać mieć kochanka, jestem już chyba na to odrobinę za stara. Nasza sytuacja wymaga zresztą uregulowania, ale nie śpieszymy się. Mamy szóstkę dzieci i kolejnych nie planujemy. Jak się przydarzy, to w porządku, ale nie myśleliśmy o tym" - dodaje Monika w rozmowie z "Vivą". Według doniesień "Super Expressu" ślub dziennikarki i aktora odbędzie się jeszcze w tym roku, a dokładnie w Boże Narodzenie.

Monika Richardson w wywiadzie dla magazynu "Viva" opowiadała o swoim życiu ze Zbigniewem Zamachowskim. Okazuje się, że wiedzie im się tak dobrze, że postanowili się pobrać!

n/z Zbigniew Zamachowski Monika Richardson    Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 FORUM/Maciej Biedrzycki

Prezenterka w wywiadzie zdradziła także, jak wyglądały zaręczyny.

Z głupia frant weszliśmy do jubilera - wspomina. Zbyszek poprosił o pokazanie pierścionka z trzema diamencikami (bo przecież do trzech razy sztuka). Włożył mi go na palec i powiedział: To twój, zaręczynowy. Podoba ci się? To było takie zwyczajne, bez patosu, kwiatów. To było wyzwalające, podjęliśmy decyzję - mówi Richardson na łamach "Vivy".

Monika Richardson, Zbyszek Zamachowski Kapif

To będzie już trzeci ślub Richardson. Jej poprzednie dwa małżeństwa (z Wille Richardsonem i Jamie'im Malcolmem) nie były udane. Dzieląca małżonków odległość była dla związku zabójcza. Teraz ma być zupełnie inaczej.

Zbyszek miał recital, a ja staram się z nim wszędzie jeździć, bo wiem, jakie to ważne, żeby być blisko siebie - miałam dwa małżeństwa na odległość.

Dowiedzieliśmy się także, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie planują powiększenia rodziny. Zdaniem "Super Expressu" ich ślub odbędzie się jeszcze w tym roku. Dokładnie w święta Bożego Narodzenia.

Chciałabym przestać "mieć kochanka", jestem już chyba na to odrobinę za stara. Nasza sytuacja wymaga zresztą uregulowania. Ale nie śpieszymy się. Mamy szóstkę dzieci i kolejnych nie planujemy. Jak się przydarzy, to w porządku, ale nie myśleliśmy o tym - dodaje w "Vivie" Monika.

Mag