Ola Kwaśniewska i Kuba Badach zamieszkali w luksusowej willi w Wilanowie. Ich "gniazdko miłości" jest ogromne!

Tylko pozazdrościć.
Kwaśniewska i Badach w luksusowej willi Tylko pozazdrościć Ola Kwaśniewska i Kuba Badach zamieszkali w luksusowej willi w Wilanowie. Ich "gniazdko miłości" jest ogromne! Ola Kwaśniewska i Kuba Badach nareszcie na swoim. 4 miesiące po ślubie przeprowadzili się do ogromnego domu położonego w ekskluzywnej warszawskiej dzielnicy Wilanów. Ola Kwaśniewska pochodzi z bogatego domu, a i Kuba Badach do biednych nie należy, zatem przy wyborze swojego "gniazdka miłości" młodzi małżonkowie nie musieli się ograniczać finansowo. Padło na Wilanów, bo po pierwsze, to jedna z najświetniejszych dzielnic Warszawy, a po drugie nieopodal mieszkają rodzice Oli. W razie, gdyby się pojawiło potomstwo, babcia do pomocy będzie na wyciągnięcie ręki. Domy takie jak ten, w którym zamieszkali Kwaśniewska z Badachem, nie należą do tanich. Obiekt znajduje się na działce 1260 m2, a działka na strzeżonym osiedlu. Cena takiej posesji to bagatela, 1 mln 400 tysięcy złotych!

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach nareszcie na swoim. 4 miesiące po ślubie przeprowadzili się do ogromnego domu położonego w ekskluzywnej warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach East News

Ola Kwaśniewska pochodzi z bogatego domu, a i Kuba Badach do biednych nie należy, zatem przy wyborze swojego "gniazdka miłości" młodzi małżonkowie nie musieli się ograniczać finansowo. Padło na Wilanów, bo po pierwsze, to jedna z najświetniejszych dzielnic Warszawy, a po drugie nieopodal mieszkają rodzice Oli. W razie, gdyby się pojawiło potomstwo, babcia do pomocy będzie na wyciągnięcie ręki.

Kuba Badach, Ola Kwaśniewska Kapif

Domy takie jak ten,w którym zamieszkali Kwaśniewska z Badachem, nie należą do tanich. Obiekt znajduje się na działce 1260 m2, a działka na strzeżonym osiedlu. Cena takiej posesji to bagatela, 1 mln 400 tysięcy złotych! Taki sam dom możecie obejrzeć na portalu Domiporta.pl. Co sądzicie o takiej chacie?

Dom, Ola Kwaśniewska Domiporta.pl

Ola Kwaśniewska, dom Domiporta.pl

Ola Kwaśniewska, dom Domiporta.pl

alex