Tak Magdalena Mielcarz wyglądała chwilę PO PORODZIE!

Robi dzióbek.
Mielcarz po porodzie Robi dzióbek. Hasło: "Urodziłaś dziecko? Pochwal się tym na Facebooku" wciąż obowiązuje. Tym razem tradycji uczyniła zadość Magdalena Mielcarz. Hasło: "Urodziłaś dziecko? Pochwal się tym na Facebooku" wciąż obowiązuje. Tym razem tradycji uczyniła zadość Magdalena Mielcarz - opublikowała na swoim profilu zdjęcie z sali porodowej. - Oto fota z porodu, jak tylko znieczulenie przestało działać :) - podpisała "fotę". - Wiedzą o tym kobiety, które rodziły :) Pozdrowienia dla wszystkich kobiet, które przeszły poród!!! Świeżo upieczona mama wydaje się być w niezłej kondycji. Ubrana w piżamkę w zielono-czarne kwadraty, pozuje do zdjęcia, robiąc słodki dzióbek. Gdyby jeszcze ona sama była autorką zdjęcia, byłaby klasyczna słit focia. To już jej drugie dziecko. 18 kwietnia, także na Facebooku, Mielcarz poinformowała o swoim szczęściu: - Z wielką radością pragnę się z Wami podzielić cudownym dla mnie wydarzeniem... Moja druga córeczka... już jest... Przypomnijmy, że pierwsze dziecko modelki, które przyszło na świat w 2009 roku, jest owocem związku z Amerykaninem Adrianem Ashkenazym, za którego Mielcarz wyszła w 2007 roku.

Hasło: urodziłaś dziecko, pochwal się tym na Facebooku, wciąż obowiązuje. Tym razem zadość mu uczyniła Magdalena Mielcarz publikując na swoim profilu zdjęcie z sali porodowej.

Magdalena Mielcarz Facebook.com

Oto fota z porodu, jak tylko znieczulenie przestało działać :) - podpisała "fotę". - Wiedzą o tym kobiety, które rodziły :) Pozdrowienia dla wszystkich kobiet, które przeszły poród!!!

Świeżo upieczona mama wydaje się być w niezłej kondycji. Ubrana w piżamkę w zielono-czarne kwadraty, pozuje do zdjęcia robiąc słodki dzióbek. Gdyby jeszcze ona sama była autorką zdjęcia, byłaby klasyczna słit focia.

Magda Mielcarz Facebook.com

To już jej drugie dziecko. 18 kwietnia, także na Facebooku, Mielcarz poinformowała o swoim szczęściu:

Z wielką radością pragnę się z Wami podzielić cudownym dla mnie wydarzeniem... Moja druga córeczka... już jest...

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko modelki, które przyszło na świat w 2009 roku, jest owocem związku z Amerykaninem, Adrianem Ashkenazym, za którego Mielcarz wyszła w 2007 roku.

Magda Mielcarz, Adrian Ashkenazy Kapif

Mamie i jej malutkiej córeczce życzymy dużo zdrowia!

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
Tak Magdalena Mielcarz wyglądała chwilę PO PORODZIE!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 37 razy 29

  "Tak Magdalena Mielcarz wyglądała chwilę PO PORODZIE!"
  Kurcze! Wygląda jak Magdalena Mielcarz PO PORODZIE!

 • browaryr

  Oceniono 27 razy 17

  zdjec łozyska -brak chooj nie nijus....

 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy 4

  I komu ona sie pokazuje? Takie widoki nie naleza do zbyt ciekawych a ciaza i porod sa sprawami intymnymi. To nie jest ksiezna Cambridge tylko zwykla celebrytka .....

 • zbawicielnik

  Oceniono 17 razy 3

  Wyslalbym ją na porodowke drugi raz!

 • pasqualina

  Oceniono 14 razy -4

  czy ktoś już wygrał spotkanie z tysonem w jednorękim bandycie i mógłby się wymienic ze mną nagrodą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX