Tom Cruise: Wcale nie pomagasz, zaraz nas zabijesz! Aktor otarł się o śmierć!

Cruise będzie gościem popularnego w Wielkiej Brytanii programu Graham Norton Show.

Tom Cruise w programie Graham Norton Show opowiedział o kulisach pracy nad filmem "Niepamięć", w której partnerowała mu piękna Olga Kurylenko. Film wymagał nie lada umiejętności i scen kaskaderskich. Jak się okazuje, praca nad jedną z ważnych sekwencji przebiegała dość niekonwencjonalnie. Aktor niemal otarł się o śmierć:

Siedzimy z Olgą na motorze, mamy uciekać przed helikopterem. Mówię jej: "Choćby się nie wiem co działo, trzymaj się mnie, a ja już sobie poradzę". A ona w kółko: "Nie jedź tak szybko, nie jedź tak szybko!'. Oczywiście, że jedziemy bardzo szybko! Wpadliśmy na niewielki uskok i nagle widzę ręce Olgi! Przycisnęła mnie w dół, złapała kierownicę! Byłem przerażony, bo pędziliśmy dobrze ponad 100 kilometrów na godzinę! Wrzasnąłem: "Wcale nie pomagasz, zaraz nas zabijesz!" - opowiedział z przejęciem na kanapie u Grahama Nortona.

Tom Cruise, Graham Norton Show Materiały promocyjne

Cruise ma już 50 lat, ale nie zamierza zwalniać tempa. Aktora wciągnęły filmy akcji. Graham Norton zapytał go, czy wraz z upływem lat praca nad takimi obrazami nie staje się trudniejsza. Cruise ma do siebie dystans:

Jeszcze nie. Jeszcze mi nic nie odpadło - odpowiedział ze śmiechem.

W programie gościła także piękna Olga Kurylenko. Aktorka zdradziła swoje sposoby na dbanie o urodę. Kurylenko wierzy w upiększające właściwości... kapusty!

Mama kazała mi ją jeść, a ja bardzo to warzywo polubiłam. Głównie dlatego, że powiedziała, że powiększy mi to... ważne części mojego ciała. Ale chyba nie zadziałało to tak, jak się spodziewałam. - Olga wskazała na swój dekolt i dodała - Liczyłam na dużo więcej! - wyznała z rozbrajającą szczerością.

Graham Norton Show Materiały promocyjne

W tym samym odcinku pojawił się też szkocki amant Gerard Butler. Opowiadał o pracy nad scenami kaskaderskimi, które pojawiają się w wielu filmach z jego udziałem. Okazało się, że zaszkodziły mu one na struny głosowe!

Ludzie nie zdają sobie sprawy, jakie to niebezpieczne. Uwielbiam śpiewać (co akurat nie ma nic wspólnego z kaskaderskimi wyczynami), ale w zeszłym roku zauważyłem, że nie jestem w stanie wyciągać wyższych dźwięków. Kiedy mnie przebadano, okazało się, że miałem złamane dwie kości szyi. A właśnie wtedy spędzałem kolejne dni zdjęciowe kręcąc różne sceny walk - wyznał.

Gerald Butler, Graham Norton Show Materiały pomocyjne

Więcej smaczków zobaczycie w pierwszym odcinku nowej serii Graham Norton Show. Graham Norton to popularny w Wielkiej Brytanii gospodarz talk-show, który zaprasza gwiazdy na swoją słynną czerwoną sofę. Od legend Hollywood po supergwiazdy piosenki, muzyki, telewizji, filmu i sportu - wszyscy niecierpliwie czekają w kolejce, by podzielić się z Grahamem najnowszymi anegdotami ze swojego życia, plotkami i niezwykłymi nowinami. Graham gościł u siebie jak dotąd takie sławy, jak Toma Cruise'a, gwiazdę "Doktora Who" Matta Smitha czy sensację muzyki pop - Bruno Marsa.

Graham Norton Show Materiały promocyjne
Dodatkową atrakcją programu jest entuzjastyczna reakcja widzów! Nie jest to trudne, bo spotkania Grahama z gwiazdami są pełne emocji, śmiechu i naprawdę dobrej zabawy. Zwieńczeniem każdego odcinka jest występ na żywo popularnej gwiazdy. Dziś będzie to zespół Paramore. Premiera pierwszego odcinka nowej serii Graham Norton Show już dziś, 20 kwietnia o 20:00 w BBC Entertainment. Będziecie oglądać? Bądźcie czujni, bo już niedługo zaprosimy Was na konkurs o programie. Możemy zdradzić, że do wygrania będą cenne nagrody związane z muzyką!

Vic

Więcej o: