Czy Jaworowicz dopiecze Gessler? Z "Kuchennych rewolucji" do "Sprawy dla reportera"

W czwartkowy wieczór rywalizują o widza. A teraz zajmują się tym samym "przypadkiem"...
Czy Jaworowicz dopiecze Gessler? Z "Kuchennych rewolucji" do "Sprawy dla reportera". W czwartkowy wieczór Jaworowicz i Gessler rywalizują o widza. A teraz zajmują się tym samym "przypadkiem" - restauracją "Maltamara". Elżbieta Jaworowicz w swoim programie zajmie się sprawą restauracji "Maltalmara", której właściciele swego czasu wzięli udział w "Kuchennych rewolucjach". Restauratorka zgłosiła się do programu TVP1, bo uważa, że została skrzywdzona przez rewolucję Magdy Gessler. Sprawa trafiła także do sądu. - Ucieszyłam się, że sama Elżbieta Jaworowicz zainteresowała się moją sprawą. Napisałam do niej długi list, w którym opisałam, jak wyglądały kulisy programu - mówi tygodnikowi "Na Żywo" właścicielka restauracji. - Nie pozwolimy, aby tak perfidna manipulacja słowna oderwana kompletnie od kontekstu tematu obeszła się bez echa. Jeśli ktoś czuje się winny, to nie robi z tego sprawy karnej w sądzie. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a wówczas sami Państwo ocenicie, ile taki program jest wart - tak mówiła nam jakiś czas temu Alicja Czysz. Czy poruszenie w "Sprawie dla reportera" tematu Magdaleny Gessler spowoduje, że jej program będzie miał gorszą oglądalność od audycji Elżbiety Jaworowicz? Czas pokaże. Oby tylko nie odbiło się to Jaworowicz czkawką. Ona także ma wielu wrogów, którzy procesują się z nią ze względu na jej program.

Elżbieta Jaworowicz w swoim programie zajmie się sprawą restauracji "Maltalmara", której właściciele swego czasu wzięli udział w "Kuchennych rewolucjach".

Elżbieta Jaworowicz kapif

Restauratorka zgłosiła się do programu TVP1, bo uważa, że została skrzywdzona przez rewolucję Magdy Gessler. Sprawa trafiła także do sądu.

Ucieszyłam się, że sama Elżbieta Jaworowicz zainteresowała się moją sprawą. Napisałam do niej długi list, w którym opisałam, jak wyglądały kulisy programu - mówi tygodnikowi "Na Żywo" właścicielka restauracji.

Magda Gesslerfot. KAPIF

Nie pozwolimy, aby tak perfidna manipulacja słowna oderwana kompletnie od kontekstu tematu obeszła się bez echa. Jeśli ktoś czuje się winny, to nie robi z tego sprawy karnej w sądzie. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a wówczas sami Państwo ocenicie, ile taki program jest wart - tak mówiła nam jakiś czas temu Alicja Czysz.

Czy poruszenie w"Sprawie dla reportera" metod działania Magdaleny Gessler spowoduje, że jej program będzie miał gorszą oglądalność od audycji Elżbiety Jaworowicz? Czas pokaże. Oby tylko nie odbiło się to Jaworowicz czkawką. Ona także ma wielu wrogów, którzy procesują się z nią ze względu na jej program.

Mag