Wdowa po Kukulskim zabiera głos w sprawie domu: Nie obchodzi mnie, co robią z nim nowi właściciele

Monika Borys dystansuje się od sprawy domu po jej mężu.
Borys zabrała głos ws. domu po mężu - Nie obchodzi mnie, co robią z nim nowi właściciele - mówi wdowa po Kukulskim. Sprawa należącego do Jarosława Kukulskiego domu ciągle budzi nowe emocje. - Nie obchodzi mnie, co robią z nim nowi właściciele - mówi wdowa Monika Borys. Sprawa należącego do Jarosława Kukulskiego domu, który po jego śmierci sprzedał syn artysty Piotr Kukulski, ciągle budzi nowe emocje. Szczególnie, że pojawiły się plotki, że w nieruchomości nowy właściciel urządził agencję towarzyską. Matka Piotra, wdowa po Kukulskim, Monika Borys także zabrała głos. - To taki budynek jak każdy inny. Nie jestem z nim związana. Nie obchodzi mnie, co robią z tym nowi właściciele. Mają do tego prawo - mówi w rozmowie z Fakt.pl. Portal przytacza także relację sąsiadów: - Dom wynajmowany był na szkołę języka angielskiego jeszcze za życia pana Kukulskiego - czytamy na Fakt.pl. - Po śmierci pana Kukulskiego dom został sprzedany i tyle powiem. W rozmowie z Plotek.pl Piotr Kukulski powiedział, że sprzedał dom i nie wie, co się tam dzieje: - Dom sprzedałem pewnemu małżeństwu. Potem nie interesowałem się, co się z nim dzieje - powiedział. Monika Borys jest drugą żoną Jarosława Kukulskiego. Ten po śmierci Anny Jantar, matki Natalii, długo nie mógł na nowo ułożyć sobie życia. Nowa miłość zagościła w jego sercu dopiero po kilku latach za sprawą 20-letniej Moniki Borys, początkującej piosenkarki. Po roku przyszedł na świat ich syn Piotr. Rodzina przez wiele lat mieszkała w rzeczonym domu na warszawskim Żoliborzu.

Sprawa domu, należącego do Jarosława Kukulskiego, który po jego śmierci sprzedał syn artysty Piotr Kukulski, ciągle budzi nowe emocje. Szczególnie, że pojawiły się plotki, że w nieruchomości nowy właściciel urządził agencję towarzyską. Matka Piotra, wdowa po Kukulskim, Monika Borys także zabrała głos.

To taki budynek jak każdy inny. Nie jestem z nim związana. Nie obchodzi mnie, co robią z tym nowi właściciele. Mają do tego prawo - mówi w rozmowie z Fakt.pl.

Portal przytacza także relację sąsiadów:.

Dom wynajmowany był na szkołę języka angielskiego jeszcze za życia pana Kukulskiego - czytamy na Fakt.pl. - Po śmierci pana Kukulskiego dom został sprzedany i tyle powiem.

Monika Borys, Piotr KukulskiKAPIF

W rozmowie z Plotek.pl Piotr Kukulski powiedział, że sprzedał dom i  nie wie, co dzieje się tam dzieje:

Dom sprzedałem pewnemu małżeństwu. Potem nie interesowałem się co się z nim dzieje - powiedział.

Monika Borys jest drugą żoną Jarosława Kukulskiego. Ten po śmierci Anny Jantar, matki Natalii, długo nie mógł na nowo ułożyć sobie życia. Nowa miłość zagościła w jego sercu dopiero po kilku latach za sprawą 20-letniej Moniki Borys, początkującej piosenkarki. Po roku przyszedł na świat ich syn Piotr. Rodzina przez wiele lat mieszkała w rzeczonym domu na warszawskim Żoliborzu.

zuz