Ola Kwaśniewska o Kubie Badachu: To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

Co jeszcze wyznała?
Ola nie od razu pokochała Badacha Wokaliście natomiast wystarczyło jedno spojrzenie. Ola Kwaśniewska gościła w programie Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest?". Opowiedziała, że w Kubie Badachu nie zakochała się od pierwszego wejrzenia. Ola Kwaśniewska gościła w programie Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest?". Prezenterka Polsat Cafe zapytała ją w szczerej rozmowie, jak zakochała się w Kubie Badachu. Para poznała się w domu u wspólnych znajomych - Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej. Okazuje się, że ze strony Kwaśniewskiej nie była to miłość z pierwszego wejrzenia. Wokaliście natomiast wystarczyło jedno spojrzenie. - Ja byłam bardziej oporna - mówiła otwarcie Kwaśniewska u Młynarskiej. Okazuje się, że Badach oświadczał się Oli dwukrotnie. - Mam dwa pierścionki zaręczynowe, których nie nosiłam, bo generalnie rzadko noszę pierścionki bardziej zdobne - wyjawiła Aleksandra Kwaśniewska.

Ola Kwaśniewska gościła w programie Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest?". Prezenterka Polsat Cafe zapytała ją w szczerej rozmowie, jak zakochała się w Kubie Badachu.

 

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach Kapif

 

Para poznała się w domu u wspólnych znajomych - Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej. Okazuje się, że ze strony Kwaśniewskiej nie była to miłość z pierwszego wejrzenia. Wokaliście natomiast wystarczyło jedno spojrzenie.

Ja byłam bardziej oporna - mówiła otwarcie Kwaśniewska u Młynarskiej.

 

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach East News

Okazuje się, że Badach oświadczał się Oli dwukrotnie.

Mam dwa pierścionki zaręczynowe, których nie nosiłam, bo generalnie rzadko noszę pierścionki bardziej zdobne - wyjawiła Aleksandra Kwaśniewska.

Mag